Провідний спеціаліст у сфері догляду за чоловічою головою, а саме стрижками, Тарас Кобзар розповів та порадив ТОП-5 трендових стрижок цієї осені.

«Стрижка кроп — абсолютно універсальна стрижка. Входить у список «коротких чоловічих стрижок». Підходить практично з усіма стилями в одязі та дуже проста в догляді. Родзинками даної стрижки є кілька деталей: чолка, що зливається з усією масою волосся, рвана текстура пасом і різні можливості укладок. Технологія виконання являє собою стрижку в техніці слоях і лінія.  Вибривання волосся ззаду і з боків настільки, щоб виділити верхню частину».

«Стрижка слік-бек — класична зачіска. Технологія виконання даної чоловічої зачіски відрізняється м’якими переходами довжини, волосся на скроневій  і тім’яній зоні залишається  подовженим, щоб простіше їх було укласти назад. Укладка  виконується за допомогою фіксуючих засобів. Чоловічі стрижки з зачосом назад добре виглядають на чоловіках з великими, правильними рисами обличчя. Потрібно враховувати, що дана стрижка відкриває все обличчя, робить помітною форму голови і лоб залишається повністю відкритим».

«Стрижка під машинку. Коли чоловік веде енергійний спосіб життя, коротка зачіска стане оптимальним варіантом, тому що не потрібно особливого догляду. Техніка виконна під насадку з вибриванням скроневих зон. Здавалося б, найпростіша, абсолютно не підходить під неправильну форму черепа, так як підкреслить всі недоліки».

«Стрижка квіфф вважається універсальною чоловічою  стрижкою, яку при бажанні можна підігнати під будь-який стиль і вік чоловіка. Зараз квіфф — це вже класична чоловіча стрижка. Сучасний квіфф мало підпорядковується правилам. Він має плавні переходи і слої. Його легко укладати так, як хочеться саме вам».

«Стрижка недбалий боб. Така стрижка — з легким нальотом екстравагантності — дуже до лиця сухорлявий, жилавим молодим чоловікам. Розпатланий боб  стрижеться слоями, що додає природної об’ємності тонкому волоссю, і укладається довільно».

До слова , Тарас користується популярністю серед зірок та часто бере участь майстер-класах та форумах краси.

 

Рубрики: Мода

Оставьте ваш комментарий