19 жовтня 2021 на «Сцені 6» Довженко-центру відбудеться прем’єра експериментальної пластичної вистави «Трактуючі вічне мовчання», у якій роль головного героя грає відомий танцівник Олександр Прохоров!

На цю подію ми даруємо квитки — беріть участь у розіграші! Переходьте на нашу сторінку у ФБ.

Актуальне питання пошуку себе загострилось до межі часу і почуттів.

Творча команда ID_Art production представляє авторський проект, піднімаючи одвічні питання, відповіді на які знайде глядач крізь призму себе.

Головний герой Олександр Прохоров — срібний призер шоу «Танці з зірками», стане втіленням людини нового часу.

Він зустрінеться з власними думками, які перетворюються у страх, сумніви, ілюзії, нові сенси, що змінюють внутрішній світ, відображений зовні.

Злети стануть падіннями, відповіді — питаннями, люди — проекціями, і навпаки.

— Головний почерк вистави вимальовується у поєднанні пластичної та хореографічної партитур, які реалізують ідеологію художнього образу та головну думку всіх героїв творчого полотна.  

Занурення в камерну імерсивність через тривимірні звукові і просторові ефекти, залучать глядача і в атмосферу спектаклю, і у власний внутрішній стан, що є над завданням, — розповіла продюсерка, режисерка, та хореографиня-постановник вистави Наталія Лагун.

 — Хто з нас не шукав … себе? Одного разу, або знову…Коли людина стає лиш ескізом — думки атакують і перетворюються на ілюзорну сутність.

Втілення головного героя — проекція всіх і кожного, чий пульс адаптується до непостійності часу.

Трактуючи — це інтерпретація істини.

Вічне — пошук істини.

Мовчання — слово істини.

Це історія про самоідентифікацію через шлях трансформації, пошуку, інсайтів – до прийняття, щоб віднайти власну істину, яка завжди десь поруч, –  пояснює режисер-постановник Анастасія Байдеріна.

Концептуальна хореографічна вистава «Трактуючі вічне мовчання», під час якої глядачі проживуть власний епізод самоідентифікації — вічний шлях без маршруту і навігатора. 3D-ефекти сюжетного занурення створять нову реальність, з якою зіштовхнулись всі і кожен у актуальний трансформаційний період.

Від падіння у власну прірву до прийняття зримого повітря над собою — час камерної імерсивності з вами, про вас, і для вас.

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Рубрики: Афіша Новини

Залиште ваш коментар