Гадаєте, кріповіше вже нікуди? Легендарна сімейка Адамсів повертається у продовженні пекельно-драйвової анімаційної пригоди! Ще більше інтриг, переляків та дивакуватих жартів на будь-який смак!

В українському дубляжі голосами культових героїв вдруге заговорять улюблені зірки – Людмила  Барбір та Михайло Кукуюк

Людмила Барбір приміряла на себе образ екстравагантної Мортіші: «Попри те, що Адамси – доволі ексцентрична та дивакувата сімейка, для них родина завжди на першому місці і мені неймовірно імпонують їхні цінності. Не буду спойлерити, але на вас чекає кумедна та дуже зворушлива історія, яка точно не залишить нікого байдужим». Людмила з легкістю входить в образ, приміряє аксесуари, і ось – вона вже частина культової пригоди. Телезірка переконана, що анімація – це безкінечний світ фантазії, що дозволяє не лише донести важливі істини, але й на мить знову відчути себе дитиною.

Ексцентричний Ґомес, батько сімейства Адамсів, заговорить голосом актора театру та кіно Михайла Кукуюка: «Ґомес – ідеальний чоловік та справжній сім’янин: він понад усе кохає дружину, дбає про дітей і завжди готовий стати на захист своєї родини. Він шалений, доволі неординарний, а ще невиправний оптиміст, адже які б чудернацькості не відбувалися навколо, він завжди посміхається навіть в найсонячніші дні. Пам’ятаю, як раніше дивився чорно-білі фільми про «Родину Адамсів», а тепер і сам став частиною цієї історії».

Анімаційна пригода «Родина Адамсів 2» виходить в усіх кінотеатрах з 21 жовтня!

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар