Олександр Прохоров повернувся на паркет шоу «Танці з зірками». Срібний призер головного танцювального проєкту країни виступив у парі з Євгенією Власовою. Олександру надійшла пропозиція від продюсерів проєкту підтримати пару Власова-Леонов, так як Максим отримав черепно-мозкову травму у дорожньо-транспортній пригоді.

Прихильники Олександра були приємно здивовані побачивши Прохорова на паркеті. Нарешті дочекалися – посипалися сторіз та коментарі у соцмережах.

— Мені приємно повернутися на головний паркет країни – у проєкт «Танці з зірками». Дуже шкода, що повернення пов’язане з травмою партнера Євгенії Власової – Максима Леонова. Максу бажаю швидкого відновлення.

У даній ситуації нам з Євгенією довелося підготувати та відпрацювати номер усього за два дні. Я вважаю, що ми зробили кращий результат, якого можна добитися у такі короткі терміни. прокоментував своє повернення на паркет танцюрист Олександр Прохоров.

Олександр та Євгенія танцювали контемп, під «А я пливу у човні», наживо виконувала пісню легенда українського шоу-бізнесу Ірина Білик.

— Я отримала неймовірне задоволення від танцю. Це було для мене так природно. Був такий стан… Ірин голос, її присутність. Це було фантастично круто. Макс, пробач, будь ласка, так не можна казати, але я скажу, я ніколи ТАК не літала на паркеті. Я правда вважаю, що мені з партнерами пощастило. Це мега круто. І балує мене доля, нарешті, партнерами. І потрібно щоб в особистому житті теж наворожила, – поділилася емоціями після виступу Євгенія Власова.

Пара Євгенія Власова та Олександр Прохоров ледь торкалися підлоги, склалося враження, що вони парили у повітрі: всі рухи легкі та  невимушені, і звичайно, не обійшлося без ефектних підтримок. Як ми знаємо, Олександр майстер підтримок. Пам’ятаєте пристрастну румбу Олександра Прохорова та Анни Різатдінової?!

— З Євгенією приємно працювати. Ми змогли знайти спільні точки дотику. Моїм завданням було не тільки підтримати пару Власової та Леонова, але і показати Женю дуже ніжною, жіночною і зворушливою! На мій погляд у нас вийшло зробити це. І звичайно, дуже приємно, що ми танцювали номер під виконання Ірини Білик – «А я пливу у човні» – поділився Олександр.

Відгуки на YouTube під номером Прохорова та Власової, а також у соцмережах, щедрі на компліменти та позитивні коментарі. Багато глядачів відзначають, що пара Власова–Прохоров ніби з самого початку проєкту танцює разом, а не перший раз.

Бажаємо Максиму Леонову якнайшвидшого одужання і повернення на паркет!

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар