Напередодні свого першого сольного концерту співачка і блогер Uliana Royce представляє новий трек Drama Queen, який вона записала у колаборації з саундпродюсером Kirill Levy. Уже рік вони працюють над новим альбомом, звучання і глибина якого — це абсолютно нова грань творчості Уляни. Якісна електронна поп музика, складні вокальні партії і смислова гра у текстах — ось про що цей альбом.

— Пісня Drama Queen не увійде в альбом, але сил стримувати в собі всю цю божевільну енергію більше немає і ми вирішили відкрити завісу і трохи познайомити вас з новою музикою та з абсолютно новоїю Uliana Royce. Сама Drama Queen — це, звичайно, пісня про кохання. Але про кохання театральне, понад чуттєве, іноді грайливе, аж до перегравання. Немає сенсу про нього говорити, але є сенс слухати, — коментує нову роботу співачка і блогер нового покоління.

Перший сольний концерт Uliana Royce «Мои Правила» відбудеться вже 22 жовтня у Києві, у клубі Atlas. На концерті будуть представлені як впізнавані треки, так і абсолютно нові пісні, які увійдуть у майбутній альбом, стиль і звучання якого — це новий етап в житті артистки і в тому числі новий сингл Drama Queen.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар