Новий сезон хітового серіалу Discovery «Віза нареченої. Віза нареченого» повертається зі сплеском романтики та драми. У шоу будуть дві нові пари, які тільки починають робити перші кроки назустріч одне одному, а також чотири пари, що повертаються з рішучістю зробити все можливе, щоб відродити кохання за кордоном.

Стівен, 25 років (Солт-Лейк-Сіті, Юта), та Аліна, 20 років (Росія), — нова пара

Стівен, побожний мормон з Юти, відмовляється від життя в Америці, щоб бути з Аліною, прекрасною росіянкою, із якою він познайомився в застосунку для вивчення іноземних мов. Коли кордон із Росією закривається через пандемію коронавірусу, Стівен та Аліна вирішують зустрітися та одружитися в Туреччині. Але там їхнє спільне майбутнє опиняється під загрозою через секрети минулого. Аліна підозрює Стівена в невірності та замислюється над тим, чи дійсно знає чоловіка, за якого збирається заміж.

Еллі, 45 років (Сіетл, Вашингтон), і Віктор, 38 років (Колумбія), — нова пара

Після того як Еллі закохалася у Віктора під час подорожі Південною Америкою, пара продовжувала відносини на відстані протягом двох років. Віктор живе на маленькому колумбійському острові Провіденсія, тож Еллі вирішила залишити успішний ресторанний бізнес і міське життя в США та оселитися в райському куточку із коханим. Під час підготовки до переїзду в пари виникають проблеми з довірою, обманом і фінансами. Але всі негаразди поступаються назад, коли над островом Провіденсія проноситься ураган п’ятої категорії «Йота», залишаючи позаду жахливі руїни. Еллі втрачає зв’язок із Віктором у ніч перед бурею та після кількох днів мовчання вирушає на острів, де відчайдушно шукає коханого.

Кеннет, 58 років (Санкт-Петербург, Флорида), та Армандо, 32 роки (Мексика) — пара з другого сезону

Тепер, коли Кенні переїхав до Мексики та запропонував Армандо одружитися, закохані готові зосередитися на підготовці свого прекрасного весілля. Армандо не шкодує коштів, а от Кенні не готовий до значних витрат. Єдине, що не викликає заперечень, — спільне занепокоєння щодо того, чи підтримає їх сім’я Армандо та чи приїде вона на весілля. Армандо ще не наважився розповісти батькові про заручини з Кенні. Тим часом пара вже замислюється про майбутнє. Кенні відчуває провину перед дітьми, яких залишив у Флориді, а Армандо пропонує подарувати Ханні молодшого братика чи сестричку. Це спричиняє нелегкі розмови про те, чи згодні обидва закоханих розширити свою сім’ю та як саме це зробити: шляхом усиновлення чи за допомогою сурогатного материнства?

Дженні, 63 роки (Палм-Спрингз, Каліфорнія), і Суміт, 33 роки (Індія) — пара з другого сезону

Дженні кілька разів переїжджала до Індії та поверталася назад через серйозні проблеми в стосунках. Ось уже рік вона живе в Індії, втрачаючи надію на те, що коли-небудь вийде заміж за Суміта. Її візу було продовжено через пандемію, але усвідомлення того, що так не може тривати вічно, змушує пару шукати для Дженні іншу підставу залишитися в країні. Суміт не залишає спроб отримати від батьків згоду на одруження. І зрештою мати пропонує переїхати до них, щоб зробити із Дженні традиційну індійську невістку.

Аріела, 29 років (Принстон, Нью-Джерсі), і Бініям, 31 рік (Ефіопія), — пара з другого сезону

Через вісім місяців після народження сина Аві Арі та Біні все ще живуть разом в Ефіопії. Безхмарне щастя пари затьмарюється, коли Арі ділиться новиною про те, що її колишній чоловік Леандро приїде в гості. Оскільки подружжя вже має певні проблеми в стосунках, Бініям переконаний, що справжня мета Леандро — повернути Аріелу. Згодом під час звичайного візиту до педіатра Арі та Біні дізнаються, що Аві потребує операції з видалення грижі. Арі вирішує відвезти сина до США, де йому нададуть більш якісну медичну допомогу. Утім Біні благає її не їхати, адже боїться, що вона вже не повернеться, як і його перша дружина з їхньою маленькою дитиною. Оскільки суперечності загострюються, Арі ставить Біні ультиматум, щоб врятувати стосунки.

Корі, 34 роки (Mілл A, штат Вашингтон), та Евелін, 28 років (Еквадор), — пара з першого сезону

Карантин в Еквадорі скасували, і Корі з Евелін нарешті можуть готуватися до весілля. Однак стосунки в парі дуже ускладнилися, після того як Корі зізнався, що мало не зрадив нареченій з іншою жінкою в Перу. Правда про цю жінку дещо інша, ніж те, що розповідає Корі, але він не єдиний, хто має секрети. Коли сім’я вмовляє Евелін добре подумати, чи треба їй виходити за Корі, жінка відкриває величезну таємницю.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар