Фіналістка шоу «Х-Фактор», національного відбору на Євробачення-2018 (у складі проекту VILNA), «Голосу Країни 2021» (в команді MONATIK), Ірина Бояркіна (справжнє ім’я виконавиці) на свій день народження презентувала нову композицію «Дихай».

Учасниця «Голосу країни» ERIA презентує свою нову пісню Lilith

Пісня «Дихай» — це історія про те, що кожна людина у своєму житті в певний період часу має зробити вибір. І від того, чи буде цей вибір правильним, залежить майбутнє людини, її подальша доля.

Мета пісні — закцентувати увагу на тому, як важливо бути чесними, щирими та відвертими — перш за все із самими собою, жити та діяти за покликом серця, дихати вільно, віднайти гармонію з навколишнім світом.

Наразі пісня вже доступна як на YouTube-каналі ERIA, так і на всіх цифрових платформах (Apple Music, Spotify і т.д.). Вона вже отримала багато схвальних відгуків слухачів.

Однак Ірина не збирається зупинятися на досягнутому і має багато подальших творчих планів. Зокрема, вже через місяць співачка вирушає у великий всеукраїнський концертний тур як солістка відомого шоу «Rock Opera Mozart», а також готується до нацвідбору на Євробачення-2022, де рішуче налаштована перемагати та представити Україну в Італії наступного року.

Теги:
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий