Вже цієї неділі о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться новий прямий ефір головного танцювального шоу країни «Танці з зірками». У восьмому епізоді пари перетворяться на тріо — до них приєднаються улюблені танцівники та зірки минулих сезонів. Танцюристи не лише поставлять цього тижня своїм парам танець, але й вийдуть разом із ними на паркет.

Цієї неділі відкриють головне недільне шоу країни судді зі спільним танцем. Вестимуть балкон зірки «Жіночого кварталу» Володимир Шумко, Ірина Сопонару та Анастасія Оруджова, яка через травму ноги змушена була залишити шоу на початку цього сезону. Співак, зірковий учасник шоу «Маскарад» Володимир Дантес подарує глядачам свій виступ.

Разом із MELOVIN та Лізою Русіною станцює Ілона Гвоздьова, з якою у пари виник конфлікт через різкі коментарі хореографа під час її суддівства на п’ятому ефірі. Ілона зауважила, що Ліза недостатньо універсальна танцівниця, на що та запросила її на танцювальний баттл у сучасному стилі «High Heels». Як буде виглядати танець цього тріо, побачимо вже цієї неділі. Макс Леонов, який минулого тижня потрапив в аварію та пропустив сьомий ефір, повернеться на паркет. Разом із Євгенією Власовою та Дмитром Жуком вони станцюють пристрасну румбу. Артур Логай у спокусливому образі продемонструє фрістайл разом із Анною Кареліною та Яною Цибульською. А от до пари Ольга Харлан та Дмитро Дікусар приєднається гімнастка Анна Різатдінова, яка у «Танцях з зірками-3» дійшла до фіналу.

Цікаво, що цієї неділі на шоу повернеться Оля Фреймут, а от в якій ролі — глядачі дізнаються незабаром.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар