Про розіграші батька та чоловіка вона розповіла під час зйомок шоу Нового каналу «Хто зверху?».

Соцмережі зірок українського шоубізу ПТП та NK розриваються від трендових відео, фото і коментарів фанатів під цим контентом. Кожного дня подружжя робить жартівливі, творчі чи романтичні публікації. Окрім «свіженького» в Instagram та TikTok для фанатів, закохані щодня влаштовують несподіванки один для одного.

– У мене просто неймовірний чоловік! Він мало не щодня робить мені сюрпризи, – ділиться співачка. – А щодня просить вийти за нього заміж! (усміхається).

Любить NK також жарти та розіграші від чоловіка. Аргументує це тим, що той робить речі, схожі на ті, які робив колись її батько.

– Мій батько мав дуже класне почуття гумору. Багато моментів пам’ятаю, – розповіла Настя за лаштунками шоу «Хто зверху?» (Новий канал). – От, наприклад, коли падав перший сніг, він брав його на вулиці в жмені та приносив мені. Буває, сплю, а тато сніг мені кладе під ковдру. Чи, наприклад, брав холодну залізну пляшку, відволікав: «Ой, дивись, а що там!» Я відверталась, а він прикладав її до ноги. І найсмішніше, що робив тато: колись ми їздили з групою на довготривалі гастролі. Бувало, по місяць-півтора не були вдома, тому брали великі валізи. І от якось, приїхавши на локацію кудись далеко-далеко, відкриваю багаж і бачу там три залізні вішаки, цеглину і татові сімейні труси. Я зателефонувала й запитала батька, навіщо він це поклав. А той пояснив: «Цеглина, якщо потрібно буде захиститися. Вішаки – для концертного одягу. А сімейні труси, щоб ти не сумувала за сім’єю». Так тато мене розігрував.

Дивіться свіжий випуск розважального шоу для всієї сім’ї «Хто зверху?» сьогодні о 19:00 на Новому каналі! Там у жартівливій ігровій боротьбі зустрінуться: співачка NK, блогерка та дизайнерка Аня Андрійчук, акторка Іра Гатун, хореограф Женя Кот, імпровізатор Вова Шумко та актор Гарік Бірча.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар