В суботу о 22:00 на 1+1 відбудеться показ прем’єрного випуску гумористичного проекту «Жіночий Квартал». Ще більше жартів, гарного настрою та музичних сюрпризів!

Ірина Сопонару, Анастасія Оруджова та Аліна Блажкевич покажуть номер, у якому колеги вирішили прийти в гості до начальниці, та усіма можливими способами показати, хто з них кращий і має стати заступником. Глядачі побачать, що готові терпіти дівчата, заради бажаної посади.

На всіх чекає музичний сюрприз від IVAN NAVI, якому дівчата із «Жіночого Кварталу» вирішать допомогти стати більш популярним. А що зараз додає підписників, як не Tik Tok?

Чоловіки більш за все не люблять дві речі: коли хтось дивиться на їх дружину і коли хтось бере їх дрель. Якщо на перше вони ще можуть закрити очі, то друге їх ранить у саме серце. Що робити, коли дружина запросила робити ремонт професіонала, але чоловік раніше повернувся додому і застукав іншого за роботою.

Віра Кекелія заспіває гумористичну пісню про стендапера, а Наталія Гаріпова покаже справжній стендап. Недавно Наталія стала мамою, тому всю красу вагітності та материнства вона представить у своєму виступі.

Не пропустіть новий випуск «Жіночого Кварталу» цієї суботи о 22:00 на 1+1.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар