Селебріті, як і ми з вами, обожнюють котиків і цуценят. Ми дізнались, хто з артистів та телеведучих впустив у свій дім нового улюбленця.

«Ще місяць тому ми не підозрювали про її існування, тепер наша родина не уявляє, як жила без цієї кішки. Перша домашня тварина в моєму житті, — розповіла телеведуча Марічка Падалко. — Як і з маленькою дитиною, це не суцільне мі-мі-мі, а маленькі конфузи, пов’язаних з «туалетом» і трохи подряпані меблі. «Але як ми жили без Ґін раніше» — найчастіше чути тепер в родині. Вона пробудила в дітях стільки ніжності і турботи!»

Шоумен та саунд-продюсер Julik з дружиною та сином одного дня пішли поснідати у кафе, а знайшли… нового члена родини! «Поки замовляли, біля нашого столику сиділа вона. Ми поцікавилися в адміністрації закладу, чий пес і чи є господар. На що вони відповіли, що не знають. Син купив собачий корм, нагодував песика… А потім запитав прямо: «Може, б ми її забрали?» Тепер Джесі наділена любов‘ю, власним диваном та смаколиками».

Український співак Alex Zakharchuk нещодавно здивував фанів світлиною з симпатичним цуценям на руках. І це при тому, що в артиста давно живе чотирьолапий друг — золотавий ретрівер Тор. «Младший. Люк», — лаконічно представив малюка Захарчук. «То ти тепер багатодітний батько», — резюмували підписники.

Витончена красуня породи сфінкс на ім’я Гейша з’явилася у родині телеведучого Анатолія Анатоліча вже давно, але днями шоумен нагадав про неї фоловерам. Світлана замерзлого кота у палаюче-червоному пледі натякає — одначе, похолоднішало! До того ж, таким чином Анатоліч підтримав ініціативу щодо підтримки здоров’я домашніх тварин: «Принаймні раз на рік варто відвідувати ветеринарного лікаря!»

 

 

 

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар