На Discovery+ доступний для перегляду документальний фільм «Бути Сельмою Блер». Фільм — це прямий, навіть відвертий погляд на рік життя відомої актриси Сельми Блер після того, як у неї діагностували розсіяний склероз — аутоімунне захворювання, від якого не має ліків. 

«Бути Сельмою Блер» — це глибоко особиста історія стійкості, яка привертає увагу до історії жінки, яка бореться не тільки зі своєю хворобою, а й розкриває інакше уявлення про особисту красу, протистоїть страху інвалідності, смерті і формує самоприйняття в пошуках спокою. Фільм проходить з Блер увесь шлях. Показує як вона  з її фірмовою дотепністю та гумором, приймає діагноз, який змінить її життя і коли вона починає свою боротьбу.

«Сельма – дуже сильна. Її відважна боротьба з РС та її відкритість ділитися своєю глибоко особистою історією через сльози та сміх роблять це розповіддю про величезну наполегливість, якої ми всі потребуємо, – каже Ігал Світ, віце-президент з документальних фільмів, discovery+, — Приголомшливий дебют Рейчел – це той досвід і контент, який ми хочемо демонструвати на Discovery+».

«Я надзвичайно рада і горда тим, що саме Discovery+ стане домом для мого «дебюту» у фільмі. Я вірю в силу особистої розповіді, як способу поєднати і надихнути людей. Можливо, я буду предметом цього фільму, але я сподіваюся, що кожен побачить у ньому себе і знайде певну силу та радість, про які, можливо, і не підозрював», — каже Блер.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар