Яскрава NAVKA знову б’є рекорди. Співачка відзняла найвисокогірніший кліп України спеціально до виходу нового авторського альбому. Кліп «Я Фея» — це поєднання мальовничих краєвидів разом з важливим соціальним підтекстом.

Кліп був відзнятий на головний сингл «Фея», який своїм звучанням несе магію та викликає справжню «фею». Нова відеоробота була створена на рекордній висоті в  українських Карпатах та на найвисокогірнішому озері Бребенескул. Команда запевняє: після перегляду ви неодмінно захочете в Карпати!

«Це був просто неймовірний досвід. На таку висоту ще не наважився ні один український артист. Сотні кілограм важкої кінотехніки, яка підіймалась на висоту 2016 м. Одне я скажу точно, моя команда була просто в захваті від соковитих кадрів, які нам вдалось відзняти»поділилась NAVKA. 

Головний посил кліпу та синглу – берегти скарби наших предків! «Я Фея» — це справжній маніфест збереженню природи. Кліп неодмінно перенесе вас у Карпати та допоможе відчути неймовірний вайб та атмосферу. NAVKA, як справжня Фея, переносить кожного у момент «тут і зараз» і закликає задуматись та зупинити знищення краси навколо нас.

«Ходи за мною — я поĸажу тобі свій дім! Таĸим яĸ є, справжнім! Саме тут заховані сĸарби моїх предĸів. Саме тут моє натхнення! Тут моя сила, яĸа піснею дістається всіх ĸуточĸів землі! Ходи за мною — я відĸрию тобі всі сеĸрети! Але ти обіцяй берегти усе це, яĸ бережу я!»головний меседж співачки NAVKA.

Теги:
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий