Цієї суботи о 22:00 на телеканалі 1+1 відбудеться показ прем’єрного випуску гумористичного проекту «Жіночий Квартал». Ще більше гумору та музичних сюрпризів.

Оля Жуковцова, Лера Товстолес, Олександра Машлятіна вирішать зробити подрузі Тетяні Песик сюрприз на день народження. Та хто ж знав, що настрій у неї зовсім не для святкування. Оскільки саме в цей день у житті трапилися усі негаразди, які тільки могли.

Підйом на Говерлу не можна назвати найромантичнішим заняттям для закоханої пари. Але Аліна Блажкевич та Валентин Міхієнко покажуть, у що можна перетворити звичайне сходження на гору.

«Дуже цікавий номер. Валік Міхієнко запропонував нам поприсідати перед виходом на сцену. Ми скинули всю негативну енергію, захекалися та вийшли до глядачів у правильному настрої, який потрібен при сходженні на Говерлу», — прокоментувала Аліна Гордієнко.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Анастасію Оруджову на зустрічі випускників підмінить Ірина Сопонару, щоб показати усім однокласницям як вона змінилася. Володимир Шумко стане актором масовки та покаже плюси такої роботи. А їх більш, ніж достатньо. Ви навіть не очікували такого!

Не пропустіть цієї суботи о 22:00 новий випуск «Жіночого Кварталу».

Рубрики: Новини ТБ

Залиште ваш коментар