Ммузичний дует Sestra презентує відверту композицію Seху Saхophone. Особливість  проекту у поєднанні вокалу та східних мотивах звучання саксофону.

Дует «Sestra» почав свою діяльність за кордоном, а тепер прагне, щоб про них дізналася вся Україна. Пісня Sexy Saxophonе була написана двома відомими хітмейкерами: це Миша Бусин і Андрій Безкровний.

«Слова пісні ми почули в той період життя, коли у нас були незрозумілі ситуації пов’язані  з особистим життям. Той випадок, коли ти читаєш текст композиціі, а там повністю твоя історія.  У пісні розповідається про закінчення відносин між дівчиною і хлопцем. Хлопець не може повірити в те, що вони більше не будуть разом, а дівчина з легкістю і оптимізмом пояснює йому цей факт. Інколи краще відпустити і звільнити один одного від відносин, які не мають шансу на існування», — розповідають Аліна та Інеса, учасниці дуету Sestra.

Трек про відвертість та сміливі вчинки. Вперше пісня прозвучала зовсім недавно на першому сольному концерті дуету в Україні, в Києві. Саме Sexy Saxophonе  зібрала найбільше коментарів, тому учасниці гурту вирішили її якнайшвидше презентувати всій країні.

Також Sestra вже відзняли відеокліп на пісню Sexy Saxophonе, який запрем’єрять у листопаді цього року.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий