Українська співачка та актриса розповіла про дієти, яких дотримувалася протягом життя. Щопонеділка о 19:00 телересторан «Пекельної кухні» на Новому каналі відчиняє свої двері для різних гостей. Оцінити страви підопічних Алекса Якутова – учасників чоловічої та жіночої команд – приходять відомі кулінари, спортсмени, співаки та блогери. До дев’ятого тижня кухарі суттєво виросли в кулінарних вміннях, і тепер суворий Шеф вигадує їм дедалі складніші випробування. Цього разу вони готуватимуть страви, якими спробують підкорити тренди соцмереж. А дегустуватимуть їх разом із Шефом зірки TikTok Анна Трінчер та Олександр Волошин. 

– Коли йду до супермаркету, завжди купую гриби, свіжий лосось чи курку, хумус і тахіні – розповідає Анна. – Мій ідеальний перекус – овочі з хумусом. У дитинстві в мене була слабка підшлункова, тому я харчувалася за дієтою №5. Терпіти її не могла! Коли ж виросла, знайшла ідеальний тип харчування – інтервальне голодування. Рік тому повністю переглянула свій раціон та виключила багато продуктів. Не їм майонез, намагаюся не вживати жирну та смажену їжу, особливо не їм випічку та солодке. А не зовсім корисні страви Анна намагається максимально полегшити.
– На Новий рік для мене було окреме олів’є – з грецьким йогуртом, а не майонезом, – згадує дівчина. – Ми навіть експериментували і зробили «шубу» з грецьким йогуртом та лососем замість оселедця. Було смачно!

Які страви Анна дегустуватиме на «Пекельній кухні» – дивіться сьогодні о 19:00 на Новому каналі.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар