Команда інформаційної програми Вікна-новини на СТБ запустила перший авторський новинний проєкт у форматі блогу — проєкт «За Вікнами» із Яною Брензей. Виходитиме він на YouTube-каналі Вікна-новини щонеділі о 18:15. Щотижня Яна розповідатиме новини, які обурили, насмішили чи зацікавили її найбільше.

“Теми для кожного випуску нам диктуватиме саме життя. Адже основа проєкту — це новини. Я добираю ті, які протягом тижня зачепили мене найбільше, і про які мені є, що сказати. В ефірі «Вікон» я, як ведуча, обмежена хронометражем і форматом, тому не можу висловити усе, що могла б. У проєкті «За Вікнами» я намагаюся дати додаткову цінність кожній історії, знайти нові факти або подивитися на подію під іншим кутом, вписати її у контекст. Це як тижневик, але у сучасному, швидшому і більш суб‘єктивному форматі. А ще — це можливість поговорити напряму із глядачами. Я особисто відповідаю на коментарі під випуском, тож якщо вам буде, що сказати по суті — не стримуйтесь, пишіть”, — прокоментувала ідею створення новинного блогу його ведуча Яна Брензей.
Минулої неділі глядач вже міг побачити перший випуск новинного блогу “За вікнами”. У програмі Яна Брензей розповіла про смертельну аварію у Харкові, чому варто говорити з дітьми про секс, антивакцинаторську пропаганду та істерику у Росії. Ведуча підняла такі важливі теми для обговорення, як рання вагітність, природні катаклізми та ще раз наголосила на важливості вакцини від ковіду.

Нагадаємо, інформаційно-аналітична програма «Вікна-новини» на СТБ входить у склад об’єднаної редакції інформаційного мовлення Дивізіону «Новини» групи StarLightMedia, а також у топ найкращих інформаційних програм на українському телебаченні. Це перші незалежні новини в Україні, яким уже 25 років довіряють глядачі. За дотримання високих стандартів журналістики «Вікна-новини» неодноразово були відзначені професійними телевізійними преміями.

Дивіться новий випуск “За вікнами” щонеділі о 18.15 на YouTube-каналі Вікна-новин!

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий