Не секрет, що серце Dj NANA (Анастасії Кумейко) зайняте. Його заполонив відомий композитор Руслан Квінта. Пара давно живе разом, але не забуває підтримувати іскру в стосунках. Яким чином – Анастасія Кумейко розповіла Новому каналу за лаштунками шоу «Діти проти зірок».

– Я не затята поціновувачка романтики, хоча, коли дивлюсь сльозливі мелодрами, думаю: «А чого в мене так не було?» Та й Руслан не з таких людей, які роблять романтичні вчинки, – зізнається артистка. – Але кожного ранку я прокидаюсь, а Руслан будить мене, тримаючи склянку з теплою водою з лимоном. Він знає, що я її п’ю щоранку. Розповідаю і розумію, що наше побутове життя – насправді суцільна романтика.

Закохані люблять побалувати одне одного подарунками.

– На день народження подарувала йому політ у вертольоті, – згадує Dj NANA. – Хотіла зробити такий подарунок, коли ми були в Америці. Але не встигла. В день народження ми облетіли навколо Києва і за його межами. Він був такий щасливий! Заради таких емоцій хочеться робити ще більше.

Найдорожчий подарунок від Руслана теж стосувався неба.

– Якось я натякнула, що дуже боюся висоти, і єдиний варіант побороти цей страх – стрибок з парашутом, – розповідає артистка Новому каналу. – Руслан має за плечима біля двох тисяч стрибків! У звичайний день він відвіз мене на аеродром. Думала, мені зараз покажуть, як стрибають парашутисти. А мене почали інструктувати. Дивлюся на Руслана, а він мені показує «клас». Довелося стрибнути. Він дуже хвилювався, тому що був сильний вітер, літак дуже довго злітав, я тричі передумала, доки ми піднімалися на висоту чотири тисячі метрів.

Але таки стрибнула. Зі страхом висоти Dj NANA працювала минулого року в шоу «Діти проти зірок», показуючи трюки на дроті. Цього року вона демонструвала свої музичні вміння. Як це було – можна побачити на сайті Нового каналу.

Які уміння покажуть інші зірки – дивіться всією сім’єю щопонеділка в шоу «Діти проти зірок» на Новому каналі.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар