Скандальний та епатажний артист, який має найбільшу армію шанувальників, презентував свою першу в житті дуетну композицію «Таємний знак». Партнеркою MELOVIN стала молода й талановита співачка SOWA. Ми дізналися в артистів подробиці про таємницю народження ніжної колаборації…

MELOVIN: «Ми плануємо концерти з оркестром»

— Вітаємо з прем’єрою! Мел, які враження від роботи в дуеті, а не соло?

— Це перший мій дует, і я задоволений сповна цією роботою. Я знову тут пішов проти всіх правил, і зробив дует не з відомою зірковою, а з молодою співачкою. І точно знаю: у Sowa велике майбутнє! Відкрию вам таємницю, я вже думаю про наступні дуети, розумію, що колаборації дають нове відчуття творчості та обмін особливою енергією.

— Це ваша перша дуетна робота, чому так довго відкладали появу взагалі дуета?

— Я не відкладав, думаю, зараз просто настав той час, коли я готовий до цього. Насправді, я обожнюю спонтанність, так було і з цією піснею. Все сталося доволі раптово. Пісня лежала у моєму записнику 3 роки, а коли прийшов час, ми записали та зняли відеокліп на неї буквально за 1 місяць.

— Ваш вибір випав на співачку Sowa, чому саме вона?

— Я бачу в ній перспективну співачку. Я відчуваю її енергію, потенціал, і зачаровуючи її голосом. На свій юний вік, вона дуже багато працює над своїми вокальними даними, і я з впевненістю можу сказати, що вона одна з найсильніших вокалісток в українському шоу-бізнесі.

— Розкажіть про появу пісні «Таємний знак», вона була задумана як дуетна?

— Так, «Таємний знак» — це дуетна пісня. І написана вона була саме з таким задумом. Я навіть пам‘ятаю, як написав її. Це був вечір, дуже пізній вечір, я розмовляв з мамою, і тут раптом мені захотілося сісти за фортепіано. І саме в той момент я написав цю пісню. Я відразу розумів, що вона особлива!

На зйомках

— Зйомки відео проходили в надзвичайно мальовничій місцині, на озері Синевір, чому вирішили знімати саме там? Чи довго тривав процес зйомок?

— Локацію для зйомок запропонував я. Мені до душі такі двозначні місцевості в нашій країні. Я відчув, що це місце сили цього відеокліпу. Процес зйомок тривав дуже довго. Насправді зйомки в Карпатах були зірвані через погодні умови. І ми частину зйомок перенесли до локації біля Києва. Дощ просто захопив Карпати і ми лише приїжджали на локацію, розкладали речі і погода різко змінювалася. Дощ нас переслідував. Знімати в таких умовах було нереально. Та незважаючи на це, разом з режисером Тарасом Голубковим ми відзняли нереальні  кадри. Я дуже горджуся цією відеороботою.

— В показані люди з вадами мовлення, це не актори? Їхня поява — завдяки словам у пісні «Не кажи нікому, щоб не зурочити…»? Чи є якийсь ще потаємний сенс?

— В кліпі показана соціальна тема — людей з вадами слуху. Всі люди у відео — це актори. Зараз в нас час важливо нагадувати про різну соціальну складову. Потаємний сенс звісно є у словах — від розповідає, що зараз такий час, що люди ведуть життя на показ. А інколи щастя любить тишу. І цю таємницю відносин між двома людьми, яку знають лише вони, зберігати це велика майстерність. І ті, хто її бережуть, і є володарями таємного знаку.

— Відео вже називають найбільш гарним у вашій кар’єрі, чи ви згодні?

— Так, я згоден. Тут все зійшлося і образи, ідея, режисерська робота та локації. Я передивляюся це відео, і аж мурашки по тілу пробігають. Я просто не розумію, як таке відео можуть не ротувати по музичних каналах. Я вважаю — це шедевр!

— Ви суміщали зйомки відео з участю в «Танцях з зірками»? Чи встигли до них?

— Так, я поєднував зйомки відеокліпу з участю у проекті «Танці з зірками». Взагалі, графік на проекті був шалений. Я ввійшов в цей ритм і якщо чесно, він мені подобався, і я не хочу втрачати цей розгін. Я спав до 5-6 годин, а тренувався по 8-9 годин в день. А також це все це поєднав з концертами, виступами, та іншими подіями.

— Як почувалися фізично після всіх цих навантажень?

— Я почувався прекрасно. Я вже сам дзвонив своїй партнерші Лізі Русіній і запитував, коли тренування. На 4-5 ефірі був у мене перехідний етап. Я перегортав, і ще страшенно біль в колінах не давала заснути вночі. Це був стрес моральний і фізичний. Але я розумів нашу ціль — це перемога. І навіть ні на мить не подумав, що можна здатися. Я вже не один раз беру участь в шоу і знаю ці всі нюанси. Тому  впевнено крокував у проекті «Танці з зірками».

— Як відчуваєте, не дарма дали згоду на участь в них? Багато нового навчились, дізнались?

— Якщо б мені сказали ще 2 роки тому , що я братиму учать у проекті «Танці з зірками», я б не повірив.І я щасливий, що є учасником цього шоу. Я став витривалішим, схуд на 8 кілограмів, в мене зникли задишки, і головне —  я здобув ще знання в хореографії. І точно знаю, що все це не даремно!

— Який танець найбільш був вам до вподоби, особисто для вас?

— Я проживав кожен танець, і на час його виконання він був мій улюблений. Але є танці емоція, яких мене тримає досі, це румба, а також танець, де я був в костюмі та персонажем з фільму «Круелла». Ці танці показали мій ріст і стали для мене визначальними.

— Будете розвивати далі хореографічні здібності?

— Так, звісно. Зараз ми готуємо велике шоу, сольний концерт у Stereo plaza, і я точно знаю це будуть неймовірні постановки. І в турі на весну я планую інтегрувати в шоу хореографічні елементи.

— Серед суддів ви обрали для «обміну люб’язностями» саме Катерину Кухар, які були для цього передумови?

— Зараз ми з Катериною подружилися. Вона хороша людина, я це відчуваю. Все, що було це лише подарунки, і їх кожен сприймає по-своєму.

— Яка буде наступна ваша робота, чого чекати найближчим часом? Це теж буде дует?

— Скоро планую прем‘єру нового треку, який написав під час участі на проекті «Танці з зірками». Це були емоціі, які мене охоплювали в цей момент. Пісня називатиметься «Кіт та  драма».

 

— Незабаром Новий рік, вже є думки, як будете зустрічати?

— Я буду зустрічати Новий рік на корпоративах в Карпатах. Обов‘язково туди заберу своїх батьків. Мені важливо, щоб вони були зі мною поруч під час новорічних святкувань. Після корпоративів ми лишимось відпочивати на декілька днів в горах.

— Які сподівання на прийдешній 2022-й?

— На початку 2022 ми плануємо з командою втекти на відпочинок, а потім на нас чекає багато роботи, концертний тур, альбом, та відкрию вам таємницю — ми плануємо концерти з оркестром!

 

SOWA: «Я вільна птаха»

— «Таємний знак» у вашій кар’єрі – це не перша дуетна робота, ви розповідали, що перший дует був в 10 років з Оксаною Білозір. Адже, вам щастить на популярних партнерів ;)

— Так, в 10 років я виступала на одній сцені у Львівському оперному театрі з Оксаною Білозір, на той час для мене це було величезне досягнення. Та ця  колаборація, яку ми зробили з MELOVIN, кардинально відрізняється, тут я виступаю як сольний артист зі своїм музичним проектом. В цій колаборації я взаємодію з кожним етапом, від запису на студії до кожного жесту в кадрі.

І ви дуже чітко підмітили, мені і справді щастить на популярних партнерів, успіх, яких вражає та захоплює мене.

— Зараз ви працювали з одним з найпопулярніших і епатажніших артистів! Які враження?

— MELOVIN — артист , який дає можливість епатажно думати. Мені резонує його творчість тим, що він говорить про це відверто, та не любить мовчати про важливе. Я захоплена нашою колаборацію, тому що відчуваю, що Меловін бачить і моїми очима, кожна його ідея одразу відкликається, і я розумію, що знайшла споріднену душу з такими відчуттями творчості, які притаманні й мені.

— Пам’ятаєте момент, коли Меловін запропонував дует з ним, що тоді відчували?

— Так, цей момент я пам’ятаю дуже чітко. Наше знайомство відбулось під час зйомок кліпу «Вітрила», та коли вперше ми побачились, в мене було відчуття, ніби ми знайомі все життя.  А я була в гостях в Мела, він запросив мене до фортепіана та почав награвати пісню . Розказав про відчуття та сенс цього твору, і ми почали пробувати її співати. Наші голоси злились , я відчула, що цю пісню я співаю не в останнє, адже змогла поринути в історію, яку MELOVIN заклав в цю пісню.

— Пісня дуже красива і мелодійна, ви там дуже гарно «вписались», і голос, і ваш образ в цілому. Ніби написано спеціально для вас, таке враження. Є у вас таке відчуття?

— «Таємний знак» мені став близьким своєю історією, адже це не просто пісня, а діалог між двома душами. Саме тому мені вдалося вникнути в сенс та прожити пісню. І це справді доля, адже твір був написаний 3 роки тому, і я впевнена, що він був призначений саме для мене.

— Після виходу пісні і кліпу було різке побільшення вподобаючих у ваших аккаунтах? Відчули зростання популярності?

— Звичайно, поштовх був. Але тепер я розумію, що зворотнього шляху немає, і працювати потрібно вже в два рази більше. Після нашого тандему цікавість до моєї особистості збільшилась, та з’явилися нові шанувальники, які палко підтримують мене.

— Чи не ревнують вас меловінатори до кумира? Як вони сприйняли, що Мел часто поруч з вами?

— Наша колаборація щира та справжня, і меловінатори це відчули та навпаки підтримують мене і наш тандем. Мені приємно чути та бачити від них хороші відгуки , адже найбільша винагорода для артиста — це похвала слухачів.

— Який Меловін в роботі, чи важко було співпрацювати? Адже кажуть, він дуже вимогливий.

— З цим артистом робота вимагає професійності і надзвичайної витривалості. Я вважаю цей досвід безцінним. В цей вечір, коли MELOVIN показав мені пісню і ми наспівали її, то одразу після цього запланували день запису, який відбувся за тиждень. На студії все відбувалось швидко та творчо. Під час запису потрібно було видати сильну емоцію і MELOVIN усіма силами допомагав мені її відтворити. Він завжди підтримував та надавав процесу легкості.

— У вас надзвичайне вбрання у відео «Таємний знак» — з крилами, це обумовлено вашим ніком SOWA?

— Крило-це частина мого образу, а ми з командою шукали його досить довго. Та коли знайшли, я зрозуміла, що в ньому відчуваю себе впевненою та зливаюся в одне ціле. Взагалі цей образ приснився мені однієї ночі, уві сні  я гортала сторінки журналу та побачила себе в ньому. Зранку я відразу подзвонила своїй команді, і вже за 7 днів ми втілили образ в реальність.

—  Колись ви розповідали нам, що маєте колекцію фігурок та зображень сови, вашого тотемного птаха, чи збільшилась ваша колекція? Є нові цікаві експонати?

— Звісно, моя колекція збільшується з кожною подією в моєму житті. Наприклад, літом були з комнадою в Грузії і там знімали кліп на пісню «Ріка», і на одній з локацій, водоспаді продавалось багато сувенірів . Серед них я помітила сову, і наче весь світ зупинився, і я побігла за цим новим експонатом в мою колекцію. Це велика фігура сови, і думаю , в цей момент в нас було щось дуже спільне , адже в цей момент, серед багатьох речей, я помітила саме її.

— Які ще у вас є хобі? Танцями не думали захопитись? ;)

— З хобі зараз в мене є спорт, колекціонування сов, а ще відкрию Вам секрет, що на тижні я записалася на своє нове хобі — барабани.

Також я відвідую уроки танців, це те, що захоплює мене. Поділюся з Вами своєю ціллю, я шалено хочу навчитися танцювати на пілоні, та зняти вогняне  відео з цим танцем! А ще, якщо ми заговорили про цілі, то не можу не згадати про «Танці з зірками». Думаю, за два роки взяти там участь та розірвати цей паркет🔥

— В соцмережах ви повідомили, що записали одразу дві нові пісні. Можете розповісти подробиці? Це теж дуети? ;)

— Зараз активно працюю над альбомом, і я вже виступаю як автор пісень. Нещодавно написала ще 2 пісні у співавторстві з Антоном Борзенко, і одну з них вже навіть встигла записати на студії. Одна з пісень називається «Сова» , вона відтворює мої внутрішні почуття , які я переживала під час її написання. Якщо ви подумаєте , що це лірика , то ви дуже помиляєтесь.

— Ваше перше інтерв’ю у Телегиде вийшло майже рівно рік тому, у листопаді 2020, де ви позиціонувалися як початківець з великими планами. І ось лише за рік ви неймовірно зросли, у вас хіти, альбоми, співпраця не з ким-небудь, а з Мелом, і незабаром сольні концерти! Це вражає. Признайтеся, ви «наврочили», чи то ви вмієте бачити майбутнє? Чи володієте якимись техніками? Типу «дошка бажань»…  Цікаво, що буде через рік, у листопаді 2022? Давайте перевіримо, розкажіть дещо з ваших планів, і подивимось, як воно здійсниться ;)

— Тут немає ніякого секрету, все заключається в правильному плануванні та стратегії. Всі цілі, та те, що я маю зробити, прописано рік наперед, і вкладаю в неї усі зусилля. Та головний ключ успіху — це команда, щоб активно працювати мені потрібна команада однодумців, які готові втілювати мої шалені бажання та йти до висот, бути однією творчою сім’єю. А ще , справді у мене є дошка бажань, яку я зробила нещодавно , і тепер кожного дня прокидаюсь та дивлюся на неї з думками «Що я можу зробити сьогодні, щоб стати на крок ближче до своєю мрії?» і починаю діяти, адже все тільки  в наших руках.

Найперше і найважливіше для артиста — концерти, тому я точно знаю, що до листопада 2022 року я із своєю командою організую концертний тур і розпочну його з двох масштабних концертів у Львові та в Києві. Також планую презентувати альбом та, звичайно нові кліпи та колаборації , і це лише мала частина з цього, що ми плануємо.

— Ви зі Львова, а зараз де мешкаєте, може, переїхали до столиці?

— Я живу на два міста. Біля Львова мене не відпускає мій будинок за містом, і студія в ньому, де я творю музику, адже це мій творчий простір для нових думок та натхнення. Частину свого життя я проводжу в Києві, в ньому я почуваюсь дуже вільно, там моя команда робота та друзі , і взагалі — це мій простір для розвитку .

— Інтенсивна творча праця залишає місце для особистого життя, стосунків? Чи є у вас хлопець? Або зараз головний пріоритет – кар’єра?

— На даний момент я вільна птаха, весь час зараз приділяю тільки кар’єрі. Я точно знаю, що коли в мене з’являться стосунки, вони ніколи не будуть завадою моєму творчому росту.

— Чи є у вас джерело натхнення?

— Моє джерело натхнення — це студія. Її атмосфера особлива, тому що в ній мене надихає все: мої кубки, фігури, досягнення. А ще відкрию цікавий факт про себе: рівно о 23:00 у мене з’являється зв’язок з космосом, в голові нова мелодія та багато тексту, який я одразу записую в нотатки телефону.

Залиште ваш коментар