22 листопада на СТБ відбудеться прем’єра 16-серійного фільму «Рідна мачуха» виробництва IVORY films. З понеділка по четвер о 20:15 у слоті «СТБ-серіал» глядачі стежитимуть за непростою долею архітекторки Марії Вєтрової.

За сюжетом розмірене сімейне життя дизайнерки-архітекторки Марії Вєтрової несподівано перетворюється на справжнє пекло. Її звинувачують у замовному вбивстві свого чоловіка. І хоча її провина не доведена, дівчину заарештовують. Пізніше її відпускають під заставу, але на Марію чекає низка нових проблем. Свекруха виганяє її з дому. Тільки діти та батько вірять у те, що вона не скоювала злочину. Після смерті батька, втративши його підтримку та впливові зв’язки, Марія вимагається втекти від поліції в сусіднє місто до тітки, щоб розібратися, хто ж міг так її підставити. Але дорогою автобус, яким вона їхала, потрапляє в серйозну аварію…

«Це буде незвичайний серіал, – розповідає про новий проєкт режисер Сергій Крутін. – З упевненістю можна сказати, що такого фільму ще не було в телеефірі. І річ не лише в закрученому сюжеті, який нам підготували драматурги. Це проєкт про кохання, за яке варто боротися. Цікаво буде спостерігати, як розгортається конфлікт. До того ж інтрига зберігатиметься до останнього моменту. Крім цього, є яскрава детективна лінія: будуть і бійки, і стрілянина, і аварії. Щоб серіал став цікавим для глядача, є всі умови: чудові актори, професійна команда та цікавий сценарій!»

На долю головної героїні Марії, роль якої виконує Ольга Арнтгольц, випадає стільки випробувань, що часом незрозуміло, як вона зможе виплутатися. Саме ці сценарні ходи зацікавили Ольгу в роботі над роллю.

«Не дуже часто трапляється такий цікавий сценарій, коли до останньої серії ти не розумієш, хто ж головний лиходій! – зізнається Ольга. – Що ж до спільних рис із моєю героїнею, то ми з нею різні. Але все ж таки схожість є в тому, що вона бореться за свою сім’ю, за дітей, і в цьому ми схожі – для мене сім’я означає дуже багато. Це дуже цікава робота ще й тому, що саме на майданчику серіалу «Рідна мачуха» я вперше у своїй кар’єрі зніматимуся в ролі покоївки, вперше приміряю такий костюм».

Режисер-постановник – Сергій Крутін.

Оператор-постановник – Олександр Онопрієнко.

У ролях: Ольга Арнтгольц, Ірина Тараннік, Іван Оганесян, Олександр Нікітін, Віталій Кудрявцев, Олександр Наумов, Олена Корєнєва, Зоряна Марченко, Олена Дудич, Максим Радугін, Анатолій Котеньов, Катерина Файн, Михайло Кукуюк, Олена Хохлаткіна та ін.

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий