Друзі, вже відомі результати розіграшу квитків на концерт грузинської джазової діви Теони Контрідзе, яка вперше виступить в Україні! (14.11, Жовтневий палац). Нагадуємо, ми розігрували дві пари квитків, які отримують два переможці.

Конкурс проводився на нашій сторінці у Фейсбуці.

Вітаємо переможців! Квитки отримують:

  • Anna Kosovan
  • Ирина Лысенко

Перевіряйте приватні повідомлення у ФБ, ми з вами зв’яжемось.

У списку учасників — всі, хто виконав умови конкурсу.

Теона Контрідзе звернулась до українських глядачів: «Будь ласка, не надягайте високі підбори!» Теона Контрідзе унікальна у своєму роді і як артистка, і як музикант, і як show woman. Її гастрольний графік включає у себе Берлін, Відень, Ніцу,Сан-Тропе, Монако, Париж та інші найбільші локації по всьому світу. І ось вперше Теона дасть ексклюзивний концерт у Києві! Теона співпрацює лише з найкращими джазовими музикантами. У списку
джазового бенду Теони Контрідзе виступи на одній сцені зі світовими гігантами: Bryan Ferry, Goran Bregovich, Eros Ramazzotti, Morcheeba, Cirque du Solei, De Phazz та багатьма іншими.

Прекрасна музика та бездоганний вокал Теони Контрідзе – запорука чудового вечора у компанії головного феномену грузинської джазової сцени. 14 листопада у Жовтневому палаці звучатимуть грузинські, вірменські та світові
хіти.

У концерті прозвучать вже відомі сольні треки артистки і прем’єри пісень, будуть всесвітньо відомі хіти у  переосмисленні Теони та аранжуванні її видатних музикантів. Безумовно, вечір на виступі Теони – це ознака чудового смаку слухача!

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар