Цієї суботи о 20:15 на телеканалі 1+1 відбудеться показ нових випусків «Вечірнього Кварталу». На глядачів чекають яскраві номери, політична сатира та музичні сюрпризи від українських та закордонних зірок. Одразу після «Вечірнього Кварталу» буде прем’єра нових випусків «Жіночого Кварталу» о 22:10. Акторки продовжують тішити глядачів номерами на актуальні побутові теми, які будуть знайомі кожному.

«Вечірній Квартал», субота о 20:15

Запрошеним актором цього вечора стане народний артист України Станіслав Боклан, який зіграє пристрасного залицяльника у номері з Оленою Кравець та Євгеном Кошовим.

У гості до «Вечірнього Кварталу» прилетить K-Maro, хіти якого постійно звучать на радіо. Канадський виконавець подарує глядачам свої пісні «Femme like you» та «Sous l’oeil de l’ange», під які всидіти буде неможливо. Також на усіх чекає яскрава постановка від MONATIK та вічні хіти «Ляпіс-98».

Окрім того, глядачам покажуть проводи Артема Мілевського, який недавно оголосив про закінчення кар’єри. Згадаємо усі найяскравіші факти з біографії Артема, та найважливіших людей.

«Жіночий Квартал», субота о 22:10

Діма Каднай прийде до «Жіночого Кварталу», щоб відвідати Настю Оруджову, яка була учасницею «Танців з зірками», але через травму коліна не змогла продовжувати участь. На паркеті її замінила Олександра Машлятіна. Але ніхто не знає, яка реакція була насправді у Насті. Нарешті глядачі побачать, як дівчата розібралися у цій ситуації. KADNAY разом з «Жіночим Кварталом» виконає запальну пісню «Disco girls».

Вперше на сцені «Жіночого Кварталу» буде унікальний номер. Володимир Шумко одночасно зіграє одразу двох персонажів – тата та маму. І буде знайомитися з хлопцем доньки, ролі яких виконали Роман Міщеряков та Ірина Сопонару. Чи прийме Рома такого родича своєї нареченої, скоро дізнаємося.

Не пропустіть гумористичний суботній удар від «Кварталу» на 1+1 з 20:15.

 

 

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар