Українська анімація «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio и Gulliver Films виграв другий приз на Міжнародному фестивалі дитячих фільмів у Чикаго.

З 5 по 14 листопада у Чикаго (США) проходив міжнародний фестиваль дитячих фільмів. «Гуллівер повертається» взяв участь в конкурсній програмі та отримав другий приз у номінації «Анімаційний повнометражний фільм» у голосуванні дитячого журі.

Нагадаємо, до 30-річчя Незалежності України Студія «Квартал 95» випустила український анімаційний мультфільм, який вийде у прокат в таких країнах, як Португалія, Іспанія, Італія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки та багато інших.

Окрім того, на китайський Новий рік мультфільм покажуть у Китаї – Студія «Квартал 95» заключила договір на показ мультфільму на 12 000 екранах у КНР.

За сюжетом Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар