У 2021 році режисер Алан Бадоєв для молодої співачки ETOLUBOV відзняв три кліпи.

Зйомки кліпу «Манго» проходили на одному із Сейшельських островів і тривали чотири доби. За час спільної роботи співачка та режисер пережили безліч цікавих історій та пригод.

— Люба — справжній боєць за духом! Вона заради результату не зупиняється перед будь-якими складнощами. Мені подобається її підхід. Це надихає, каже Алан.

З кожним новим кліпом ETOLUBOV та Бадоєв самі собі піднімають планку складності. Дебютна «Ты такой» запам’яталася хореографією в повітрі, де співачка під стелею величезного ангару на тросах виконувала піруети в повітрі. «Пионы» — незвичайна хореографія у парі із зіркою шоу «Танці з Зірками» Володимиром Раковим.

Перед зйомками на Сейшельських островах співачка почувала себе набагато впевненіше в плані хореографії. Але хто б міг подумати, що їй доведеться виконувати рухи, стоячи без страховки на слизькому камені заввишки 8 метрів!

— Камінь був біля берега. По ньому б’ють величезні хвилі, такі великі, що нашу дівчинку-хореографа мало не змило! Я в останній момент встигла зловити її за руку! Крім того, там постійно йде дощ. Дме вітер, все довкола мокре. Ми з дівчатками танцюємо і я розумію: один необережний рух, і ти летиш униз! — розповідає співачка. — Зараз мені здається, що ми дивом уціліли. Спустилися, підходжу до Алана, а він каже: зараз коротка перерва і пробуємо ще раз». Я відмовилася, звичайно, це було реально небезпечно. Зараз це вже звучить кумедно, але тоді нам було не до веселощів. Сам Алан потім зізнався, що в житті не поліз би на цю глибу.

І режисер і співачка не приховують, що зйомки в таких екзотичних місцях — це повний екстрим для всієї команди. Протягом чотирьох днів сталося безліч подій: одна з дівчаток знепритомніла після перельоту, і впавши, розсікла собі брову. Навколо жодних лікарень… Крім того, через пандемію на Сейшельських островах діє комендантська година, і до найближчого шпиталю довелося прориватися через поліцейські кордони, щоразу проходячи перевірку документів і пояснюючи, хто вони і що відбувається. Члени знімальної групи отримали сонячні опіки та масу забитих місць, рятуючи при падінні на мокрому камені дорогу техніку. Сама Люба повернулася до Києва з онімінням руки, яка давала про себе знати ще цілий місяць. Вона, як і вся команда, була виснажена:

— Ми знімали нон-стоп чотири доби. Кілька годин на сон, потім мейк, грим і так по колу. Але я, здається, так і не лягла там спати, бо рівно дві години доводилося витрачати на те, щоби промити голову від піску. Чого тільки не зробиш заради класного кадру!

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар