«Велике схуднення» – реаліті-шоу на YouTube, яке шоумен запустив разом із дружиною, експертом із правильного харчування – Наталією Мичковською. У першому сезоні реаліті-шоу «Велике схуднення» взяли участь 11 учасниць, цих дівчат організатори відібрали із тисяч заявок. Відбір був не простий, але саме у них була найвища мотивація для участі та заповітне бажання – позбутися зайвої ваги та стати найкращою версією себе.

— У мене не було сумніву, коли я вирішив знімати реаліті-шоу про схуднення. Я точно знав, що такий проект потрібний. Моя дружина, Наталія, експерт з питань правильного харчування та ефективного схуднення. Методика, за допомогою якої можна досягти значних результатів у схудненні, Наталія випробувала особисто. Тому було ухвалено рішення створити реаліті «Велике схуднення», поділитися досвідом, допомогти жінками, які прагнуть своїх ідеальних форм, — коментує Дядя Жора.

— Найголовніше у схудненні — це їжа. Що ви їсте, скільки і коли відіграє велику роль у досягненні бажаного результату. Це 60% успіху, якщо хочете. Потім сон. Жінка повинна відпочивати не менше 8-ми годин. Це важливо для відновлення її гормонального фону та здорового відчуття у тілі. І, звісно, ​​спорт. Не обов’язково багато, але обов’язково, регулярно, — мотивує, Наталія Мичковська.

Реаліті-шоу тривало 4 тижні. Прищепити правильні звички учасницям, зробити їх впевненішими в собі, а головне — стрункішими, допомагали експерти: фахівець із харчування, фітнес-тренер, гінеколог-ендокринолог та психолог. Великих результатів вдалося досягти трьом учасницям, які схуднули на 9, 11 і 13 кілограм. Успіх відсвяткували ігристим та подарунками від партнерів, а саме, вручили переможницям б’юті-бокси та побутову техніку.

— Проект кардинально змінив моє життя, мій світогляд, ставлення до їжі, себе та оточуючих. Я вмотивована досягнутими результатами та готова йти на другий сезон. Надихнувшись результатами, я продовжила харчуватися за системою Наталії Мичковської після проекту, тепер мій результат мінус 28 кг, — ділиться емоціями переможниця реаліті-шоу, Тетяна Парамонова.

Організатори реаліті-шоу відкривають набір на другий сезон «Великого схуднення» вже наприкінці листопада 2021 року, стежте за подробицями про старт проекту в Instagram Дяді Жори @dyadya_jora та на сторінці головного експерта шоу — Наталії Мичковської @natali_michkovska.

Переглянути перший сезон «Великого схуднення» ви зможете за посиланням:

 

Рубрики: Їжа Зірки

Залиште ваш коментар