15 листопада на каналі 2+2 стартувало продовження екшн-серіалу «Ангели» про роботу спецзагону, головне завдання якого — захист політиків, бізнесменів і важливих для слідства свідків, яким загрожує небезпека.

Одну з головних ролей у другому сезоні зіграла Катерина Файн. Напередодні прем’єри акторка розповіла про трюки, романтичні сцени та псевдонім, який став для неї доленосним.

— Катю, хто ваша героїня в серіалі?

— Віолетта — безстрашна жінка. Дуже сильна духом, яка ніколи ні перед чим не зупиняється. Інакше вона б не змогла, бо в кримінальному світі дуже жорсткі правила. У першому сезоні Віолетта повинна була доставити босу важливого свідка, але угода зірвалася — її впіймали, і дівчина потрапила до в’язниці. За ґратами її підтримував коханий. Він, до речі, єдина її слабкість.

— «Ангели» — екшн-серіал. Вам доводилося виконувати трюки, битися на майданчику? 

— Так, у мене була одна видовищна бойова сцена у фіналі. На її підготовку та зйомку ми витратили багато часу. У нас були репетиції, тренування із професійними каскадерами. Скажу чесно, це був мій перший досвід зйомок із трюками. І це було круто!

— Травми траплялися?

— Ні, наші постановники трюків робили все, аби уникнути травм та ушкоджень. Але були свої нюанси. Ми знімали цю сцену на території гаражів, було багато пилу та піску, і під час боротьби все це здіймалося вгору. Складно битися, відігравати історію та емоцію, коли на обличчі та в очах пісок.

— В перший знімальний день вам разом із Євгеном Олійником довелося грати любовні сцени, хоча ви були навіть не знайомі. Як це було?

— Найсмішніше, що спочатку мене чомусь привезли на цвинтар. Щоправда, ми там не знімали і поїхали на іншу локацію, а там вже були сцени з Женею. У кадрі було все: від шаленої пристрасті до істерики та сварок. Це парадоксально, але в трьох моїх головних проектах перший знімальний день розпочинається саме з любовних сцен. Не знаю, чому менеджери з планування мене так не люблять, чи, навпаки, дуже люблять (Сміється.). Це гарний сплеск для будь-якого актора. Хвилююче і досить складно зіграти сильні почуття пристрасті чи божевільного кохання, зовсім не знаючи людини. Адже на майданчику все має бути переконливо та чесно, інакше глядач не повірить.

— Після таких емоційних сцен вдома розповідає своєму коханому про зйомки?

— Акторство — це лише моє. Не люблю у подробицях розповідати про роботу ані коханому, ані мамі, ані подругам. Максимум можу сказати: «втомилася» або «все чудово».

— Зі своїм бойфрендом ви разом близько 10 років. Він завжди підтримував ваше бажання стати акторкою?

— Він не перешкоджав, а це також важливо. Не кожен може жити з акторкою. Під час навчання у мене був один вихідний, і в цей день я готувалася до наступного тижня. Навчання на акторському займає дуже багато часу, до цього потрібно бути готовим. Ми були в університеті з ранку і до 9-10 години вечора шість днів на тиждень. Незважаючи на це, він був поруч, і я йому за це дуже вдячна.

— Після успіху «Скаженого весілля-3» на вас посипалися пропозиції про зйомки. Чи доводилося вже відмовляти продюсерам?

— Відмовлялася лише тому, що не було вільних знімальних днів.

— Що ще може бути причиною відмови?

— У мене поки не було таких випадків. Я ще працюю на досвід, на своє ім’я. Але, якщо брати професію загалом, актори відмовляють, якщо роль чи сценарій не зачепили. Ще дуже важливо мати контакт із режисером, важливо розмовляти з ним однією мовою. Актор та режисер повинні розуміти один одного. Це як у житті: зустрічаєш людину і розумієш — не твоя.

— У першому сезоні «Ангелів» режисером був Олег Масленніков, у другому — Тарас Рибальченко. Як склалися взаємини з ними?

— У нас склалися чудові стосунки! Дуже шкода, що з Олегом Масленніковим попрацювали так мало. Саме з ним ми створили Віолетту такою, якою глядач побачив її вперше — твердою, жорсткою, цинічною. І, мабуть, у нас вийшло, якщо її продовжили в другому сезоні. З Тарасом Рибальченко мені теж було дуже комфортно. Він давав змогу пропонувати свої ідеї, імпровізувати. Це великий плюс.

— Ви готові щось змінити у зовнішності заради проекту: зістригти волосся, поголити голову, погладшати на 10 кг?

— Погладшати готова (Сміється.). Культ їжі — це окрема частина мого життя. А ось поголити голову… не знаю. Це має бути дуже сильний, великий проект.

— Не вірю, що ви любите багато поїсти, ви в чудовій формі! В чому секрет?

— В мене завжди дуже поживний сніданок. Їм я два рази на день і обов’язково до 16:00. Виходить інтервальне голодування. Крім цього, намагаюся замість м’яса їсти рибу.

— Файн — ваш псевдонім. Чи не думали змінити прізвище в паспорті?

— Я б із задоволенням змінила прізвище, щоб уникнути цих запитань і в оточенні, і від журналістів. Але для цього потрібно зібрати купу документів, ще й витратити багато часу. Проблема лише в цьому. Не думаю, що батьки образяться. У них є аж два гідні спадкоємці (у Катерини Файн є брати-близнюки, молодші її на 21 рік — прим.ред..)

— Які у вас асоціації із псевдонімом?

— Файн — позитивний псевдонім, який я для себе вважаю доленосним. Впевнена, що він позитивно впливає на мене, на мою кар’єру та на моє життя. А ще, це нагадування про те, що все буде добре і обов’язково вийде.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар