Глядачів знову очікує суботній гумористичний марафон. 20 листопада о 20:20 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єрний випуск «Вечірнього Кварталу», а о 22:15 – прем’єра «Жіночого Кварталу».

«Вечірній Квартал», субота о 20:20

Актори «Вечірнього Кварталу» разом з ансамблем танцю України імені Павла Вірського привітають Жана Беленюка з перемогою на Олімпійських іграх.

Також у гості до «Кварталу» прийде Wellboy зі своєю піснею «Гуси», Ірина Білик та Сергій Мироненко представлять нову пісню «Відпусти», а Міша Крупін та група «Корупція» заспівають хіт «Облака». Крім того, актори «Вечірнього Кварталу» вирішать допомогти Міші з гастролями. Вони знайшли двійника, який готовий підміняти Крупіна на концертах.

Якщо вам здавалося, що усі охоронці ведуть себе в магазинах однаково, так це тому, що у них є правила, яких вони дотримуються. Євген Кошовий буде вчити Володимира Мартинця, як бути справжнім охоронцем.

Народний артист України Станіслав Боклан покаже, як працює нова функція «СРСР за телефоном». «Черги, прохідна кімната, килим з оленями, зарплатня як у всіх, в’язана серветка на телевізорі та гастроном з ковбасою та горілкою, яких немає у наявності» — ті речі, які будуть знайомі дуже багатьом глядачам.

У кінці всіх очікує неймовірно зворушлива пісня про часи юності, молодості, першого кохання, яка нікого не залишить байдужим. Навіть самих акторів. Пісня буде супроводжуватися колажами з унікальними фотографіями акторів з юності та дитинства.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Жіночий Квартал», субота о 20:15

«Жіночий Квартал» покаже, як міг би виглядати день народження у справжнього блогера. Скільки разів потрібно перезнімати здивування від сюрпризу друзів і як зробити, щоб усі думали, що до тебе на день народження прийшла Катя Осадча. Ірина Сопонару прекрасно втілила образ блогерки, яка намагається вгадати правильний час для постинга сторіз.

Крім того, Віра Кекелія та Лалі Ергемлідзе згадають день, коли у всьому світі відключився Інстаграм та Фейсбук. І що буде, якщо все зникне назавжди?

Вакцинація у країні йде вже довго, але не всі поспішають вакцинуватися. Ось якби вона була не настільки доступною, можливо, її б робили більш охоче? Валентин Міхієнко, Тетяна Песик та Оля Жуковцова покажуть номер про вакцинацію в поліклініці.

Спортзали стали дуже популярні, але що робити, коли тренера хочуть звільнити через лінь клієнта? «Ви мені прописали харчування на тиждень, а я з ним справилася за два дні. Хто молодець? Я молодець!» — роль клієнта виконала Ірина Гатун, а її тренером стала Катя Нікітіна.

У гості до «Жіночого Кварталу» прийде Wellboy, який заспіває разом з акторками свою запальну пісню «Вишні».

Не пропустіть гумористичний удар «Кварталу» о 20:20 на 1+1 вже завтра.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар