Сьогодні, 19 листопада, у Міжнародний чоловічий день, вийшов відеокліп на нову роботу —«Пазли».

Протягом кількох місяців два найхаризматичніші артисти української сцени готували роботу, в якій відверто розповідають особисту історію про кохання двох чоловіків до однієї й тієї ж дівчини. Глибока лірика в любовному трикутнику змусить слухачів пережити всі почуття разом з героями.

Олександр Пономарьов та DZIDZIO не просто так вирішили випустити відео саме сьогодні, у Всесвітній чоловічий день. Артисти хотіли наголосити на важливості чоловічої мудрості у стосунках і сказати, що іноді чоловіку потрібно вчасно поступитися, щоб показати свою силу.

«Ця пісня з’явилася досить давно, але через наші з Михайлом графіки ніяк не складалося її записати. Та зараз нам нарешті все вдалося. Це пісня, за яку мені не буде соромно, це лірика. Серйозна лірика. Там є над чим подумати. Пісня «Пазли» не підходить під жодні стандарти, які заявляють продюсери музичних радіостанцій. Та коли починаєш під щось підлаштовуватися, це вже ремесло. А там, де є ремесло, мені не подобається», – поділився Олександр Пономарьов

Режисером відео «Пазли» виступив Володимир Шурубура. Автор слів і музики – Олександр Пономарьов.

«Пазли» близькі мені. Ще у шкільному віці був випадок, коли нам із другом подобалася одна дівчина. Але дівчата завжди вибирають старших хлопців, і вона обрала його. А я розумів, що не зможу заважати і змагатися з другом. Тому поступився», – прокоментував DZIDZIO.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий