Великий альбом-розмальовка створено фаховим художником-ілюстратором спеціально для творчого розвитку дітлахів з 3 років. Великий альбом обсягом 116 сторінок на щільному папері містить безліч симпатичних звірят та героїв казок. Їх усіх можна фарбувати олівцями, фарбами, фломастерами та весело проводити час у дитячій компанії або з батьками.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 

Попереду багато зимових свят, тож саме час визначатися з подарунками ;) Замовити альбом «Розмалюк» дуже просто — два кліки через інтернет, до того ж бонусом буде яскравий фірмовий пакет. А для оптових замовників (наприклад, для дитячих садків або представникам батьківських комітетів) – знижка!

Як замовити?

  • На сайті shafa.ua — посилання тут.
  • На сайті ДП «Преса» — посилання тут.
  • На сайті «Укрпошта» — посилання тут.
  • У будь-якому відділенні Укрпошти (передплатний індекс 76578 — стор. 138 у Каталозі видань України «Преса поштою» на 1 півріччя 2022 року, розділ «Книги»). Замовлення буде доставлено листоношею у 2022 році.
  • На сторінках у соцмережах Facebook чи Instagram
  • Електронною поштою rozmalyuk@ukr.net

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Альбом для малювання має зручний для користування формат і, крім власне розмальовок, містить цікаві творчі завдання, які допоможуть малечі набути навичок самостійного малювання. Діткам пропонується домалювати малюнки, з’єднавши послідовно точки або зобразивши певний вираз обличчя, намалювати сонечко, полуничку, дельфінчика поетапно за зразком. Розмальовка призначена також для спільного творчого дозвілля з дорослими, котрі повинні допомогти малюкам прочитати розповіді головного героя Кошеняти про різні професії, виконати завдання, подолати лабіринти, вивчити цифри тощо. Альбом стане у пригоді під час відпочинку вдома чи на природі, у подорожі.

 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар