19 листопада на телеканалі 1+1 відбувся грандіозний фінал гумористичного шоу «Ліга Сміху». Три найсильніші команди змагались за кубок та звання найсмішнішої команди восьмого сезону. У фіналі грали «Моя провінція» разом з Машею Єфросиніною, «В активному пошуку» та Володимир Дантес, «СМТ» з тренером Олесею Жураківською.

За сумою балів чотирьох конкурсів (273) перемогу отримала команда «В активному пошуку». Хлопці з Тернополя грали в сезоні вперше.

«Це був дуже емоційний період нашого життя! Дякуємо всім за підтримку! Ліга сміху, ми тебе любимо,» — зазначили гумористи на своїй сторінці в Instagram.

У свою чергу для Володимира Дантеса це вже друга перемога поспіль та третій кубок переможця в руках. У «Битві титанів» співак виграв сезон разом з командою «Воробушек», а у фіналі шостого сезону через хворобу Дантес замінив Юрія Ткача, який тоді став переможцем сезону з командою «СМТ».

«Чемпіони! Цей фінал «Ліги Сміху» був переповнений емоціями! Ми з командою «В активному пошуку» стали чемпіонами «Ліги Сміху». Зовсім молода команда. Перший раз у сезоні, але одразу потрапили до мого та серця людей. Ви неймовірні…Я в шоці. Підняв кубок «Ліги Сміху» над головою втретє поспіль», — зазначив зірковий тренер Володимир Дантес.

У фіналі команда «В активному пошуку» показала полотно про те, як вони помінялись тілами з Володимиром Дантесом, заспівала музичний конкурс з екс-солістом дуету «Дантес & Олійник» та показала номер-пародію на серіал «Моя улюблена Страшко».

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий