Повнометражний анімаційний мультфільм розповідає про загрозу екологічної катастрофи на тлі пригод маленького бішон-фрізе на міфічному острові Вирій.

«Роббі» — це і про людські стосунки, і про певний історичний бекграунд, і про внутрішні переживання та переоцінку цінностей героїв мультфільму.

— Усі теми, які порушуються в мультфільмі «Роббі», давно турбують мене особисто. Це і про пошуки культурних ідентифікаторів українців, і про екологію, і про щирість людських стосунків. Та як я можу транслювати свою позицію та впливати на вирішення цих проблем? Реалізація такого проекту — найкращий та, певно, найбільш правильний шлях, — розповідає продюсерка Катерина Кармаліта.

Історія починається з весільної подорожі на яхті океанського класу. Грайливий песик Роббі через ряд непорозумінь з власницею Олесею та її нареченим Борисом наважується на втечу. Так песик потрапляє на острів, де звичаї місцевих звірів ідентичні до тих, які панували за часів дохристиянської Київської Русі: язичництво та поклоніння богам. Але, на жаль, відходи людської життєдіяльності стали загрозою для існування навіть такого далекого міфічного острову.

— Міфічний острів, на якому розгортається більшість подій, для мене особисто є недоторканим образом Раю, який ми маємо зберегти. Прототипом головного героя Роббі, через історію якого розкривається проблематика мультфільму, став мій невгамовний песик. Я із зацікавленністю спостерігаю за його поведінкою й мене доволі часто турбує думка: «А чи вміємо ми, люди, відчувати таку ж неосяжну та віддану любов — не заради якоїсь нагороди чи можливості отримати за це смаколики», — поділився сценарист мультфільму, Роман Орел.

Наразі проект знаходиться на стадії девелопменту, автори ідеї працюють над сценарієм анімаційного мультфільму, аби познайомити підростаюче покоління з українською міфологією та показати майбутнє, яке чекає на нас, якщо не схаменутися вже сьогодні.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

ЛОГЛАЙН

Розніжений песик Роббі, втративши свій дім, опиняється на невідомому острові, де згодом веде за собою місцевих звірів в смертельну битву з міфічними богами, щоб урятувати острів від екологічної катастрофи та повернути свою власницю.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар