Вже цієї неділі о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться грандіозний суперфінал головного танцювального шоу країни «Танці з зірками».

За перемогу у шоу будуть змагатись актор Артур Логай та Анна Кареліна, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан та Дмитро Дікусар та актор Костянтин Войтенко з Роксоляною Маланчук. Недільного вечора пари фіналістів покажуть по три танці. Першим пари продемонструють улюблений танець глядачів, які матимуть змогу обрати його завдяки голосуванню у соц.мережах шоу «Танці з зірками». Другий танець – улюблений танець суддів. Третім пари станцюють фрістайл під живе виконання улюблених хітів українськими зірками. Співак та фронтмен гурту Kadnay Дмитро Каднай, який залишив шоу за крок до півфіналу, заспіває хіт «Discogirl» під виступ Артура Логая та Анни Кареліної, фронтвумен гурту Kazka та співачка Олександра Заріцька підтримає Ольгу Харлан та Дмитра Дікусара, а МELOVIN заспіває під виступ Костянтина Войтенка та Роксоляни Маланчук свою нову пісню «Кіт і драма».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Спеціальними гостями шоу стане гурт MOZGI із новим хітом «ZAVTRA», співачка Джамала та випускник шоу «Голос країни» LAUD. Чекає на телеглядачів і атмосферний номер-відкриття, в якому візьмуть участь всі пари сезону, судді та ведучі шоу.

До традиційної трійки суддів приєднається телеведуча та учасниця шоу «Танці з зірками» Леся Нікітюк. А ось зустрічати пари на балконі буде ведуча шоу «Світьске життя» Катерина Осадча.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар