6 грудня на СТБ відбудеться прем’єра другого сезону гучного серіалу «Швабра» виробництва Mamas Film Production. З понеділка по четвер о 20:15 у слоті «СТБ-серіал» глядачі стежитимуть за продовженням улюбленої детективної історії з Антоном Батирєвим та Олександрою Ребенок у головних ролях.

У довгоочікуваному продовженні серіалу Анну Миколаївну Швабрину та капітана Вершиніна чекають нові виклики. Підвищиться не лише градус стосунків між ними, а й складність кримінальних справ. Як і раніше, головний козир Швабри – бездоганне знання математичних методів, формул та моделей, а капітана – розуміння основ криміналістики, багаторічна практика і сильна команда. Здавалося б, усі вони абсолютно різні, але саме завдяки цьому союзу герої спробують знайти відповіді в найскладніших і найнебезпечніших завданнях. Як розвиваються стосунки Швабри та Вершиніна? Хто чи що таке «фатум»? Глядачі дізнаються відповіді зовсім скоро!

«Головні герої нашого проєкту – це Швабра і математика, а математика – це нескінченність. Тому на другий сезон ми дуже чекали. У нас з’являться нові герої, нові локації, які ще ніхто не використовував для зйомок, новий персонаж – талановитий актор із Німеччини, який ніколи не знімався на території України. Сама Швабра перестане бути людиною у футлярі, виявить свої жіночі якості, з’явиться у несподіваних для глядачів пікантних сценах, – розповідає режисер-постановник проєкту Тарас Дудар. –  Дуже зросте градус справ, над якими працюють герої, – від побутових комунальних історій про лічильники до справ світового масштабу! Ще в першому сезоні ніхто не знав, що таке “фатум”. Це організація, вірус чи людина? Незабаром ми розкриємо інтригу. Другий сезон буде гарним!»

У ролях: Олександра Ребенок, Антон Батирєв, Анна Кузіна, Олександр Рудько, Володимир Корнєєв, Сергій Сипливий, Іван Тамашев, Людмила Загорська та ін.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар