Учасниці дуету Sestra вже підкорили Європу, а тепер націлені на Україну. Нещодавно Аліна та Інесса презентували композицію Sеху Saxophone і влаштували перший сольний концерт у Києві. Ми дізналися, у чому особливість цього тандему…

— Розкажіть про ваш дует! Чому назва «Sestra» — ви сестри?

—  «Sestra» — це не просто дует, це дві споріднені музичні душі. Ми познайомилися 4 роки тому і відчули, що разом ми сила і суміш, яка переверне весь світ.

Ми двоє — абсолютно самодостатні артисти: INESSA – фіналістка топових телевізійних проектів та конкурсів, таких як X-Factor, Eurovision, Чорноморські ігри, «Співають Всі». ALINA SAX – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

А в душі ми сестри та найкращі подруги. Ми пишемо музику, без сцени не бачимо свого життя.

— В чому особливість вашої творчості? Чим вона унікальна?

— Ми перший  музичний дует в українському шоу-бізнесі, якому немає аналогів. Особливість нашого проекту у поєднанні вокалу та східних мотивах звучання саксофону. А також ми дуже багато концертуємо закордоном, і це дає нам шалений досвід і погляди на творчість, які відрізняються від вітчизняних. Ось нещодавно ми повернулися з Молдови, де виступали на великих концертних майданчиках. В цій країні ми часто виступаємо, там нас вже впізнають. Зараз мета презентувати свою творчість в Україні.

Яскнава прем`єра від дуету Sestra — пісня Seху Saхophone

— Розкажіть про ваш досвід закордоном. Як молодим артистам отримати популярність за межами нашої країни?

— Наша творчість закордоном почалась з Франції, Канни. Ми вперше там виступили як дует. Отримали дуже багато позитивних відгуків і зрозуміли, що ми на правильному шляху. Після цього концерту на нас посипалась слава і ми три роки гастролювали по всьому світу. Щоб ти не робив, потрібно завжди залишатись професіоналом своєї справи, бути чесним і щирим з глядачем . Коли ми виступаємо, не думаємо про те популярні ми чи ні, а просто робимо те , від чого самі отримуємо задоволення і ділимось цим з аудиторією.

— На сольному концерті ви презентували альбом? Розкажіть про цю подію!

— Цієї осені ми зіграли свій перший сольний концерт в Україні. Ми презентували міні-альбом, який створили разом з відомими українськими авторами пісень. Для першого сольного концерту ми, звичайно ж, обрали столицю нашої країни, місто Київ. Для нас було принципово важливо організувати цю подію належним чином, адже це презентація гурту. Ми поринули в це з головою, взяли на себе місію організації. Всі питання лягли на наші плечі . Було не легко ,  але реакція глядачів , які прийшли нас послухати і побачити — була просто неймовірна . Ми були максимально чесні з собою, а одже і з глядачем . Ми виконали пісні  з нашого альбому, які вже згодом ви зможете почути на всіх музичних майданчиках.

— Яка концепція, тема? альбому? Який посил ви хочете донести своїй аудиторії?

— Цей міні-альбом, який складається з п’яти пісень, ми створювали 7 місяців. Підійшли до цього дуже відповідально. Працювали над кожною нотою, кожним звуком, радились з нашими друзями професіоналами з за кордону. І це для нас більше ніж альбом. Під час написання треків ми також розуміли, що для їх  просування нам потрібна міцна і професійна команда, яка допоможе донести до слухачів нашу творчість. І ми її знайшли,  і вже презентували офіційно першу пісню з альбому.

Наш дует співає про життєві історії. У своїх піснях ми розповідаємо про те, що, не дивлячись на важкі ситуації, треба завжди йти вперед і намагатися знаходити у всьому позитив.

Пісні альбому об’єднані історіями про дівчат, жінок, які вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, які завжди в пошуку себе кращої, які закохуються і вміють кохати.

— Sexy Saxophone — ви кажете, це пісня про історії переломних моментів. Які саме історії?

Sexy Saxophone була написана в той період життя коли у нас були непрості ситуації в особистому житті. Тому кожна нота та слово наповнене певним сенсом. В житті кожної людини, бувають моменти, коли здається, що все навколо руйнується. Це період розставання з близькою та коханою людиною. Ми це пережили разом на певному етапі нашого життя. Та ми підтримали один одного. І пісня  Sexy Saxophone саме про це.  Адже головний наш меседж про те, щоб не сталося, треба завжди йти вперед.

Інеса: «Була ситуація в моєму житті, коли я розуміла, що далі продовжувати відносини немає сенсу. Коли за одного обману, змінюється все. Відношення, довіра, цінності..  Це так як в нашій пісні «Sexy Saxophone», тільки ти відпускаєш людину, змінюєш своє ставлення на позитив, як він починає надзвонювати, слідкувати за тобою, писати, і не може прийняти той факт , що ви вже не разом. Саме цю історію ми покажемо у нашому відео кліпі, який презентуємо вже вкінці листопада.

— З чого ви починали свій творчий шлях?

Інесса: — З самого дитинства я займаюся  музикою. Вже у 7 років в мене був перший міжнародний фестиваль в Туреччині, де я представляла Україну. Паралельно зі школою була музична школа.. За плечима сотні міжнародних і всеукраїнських конкурсів і тільки призові місця. Також я здобуваю музичну освіту, і вже в цьому році отримаю диплом. Для мене музика — це не робота, а стиль життя.

Свою творчу кар’єру я починала з 14 років. Виступала в складі одного відомого гурту, насправді набралась шаленого досвіду, та зрозуміла, що хочу розвиватись як вокалістка і є співати пісні, які мені до душі. Я щаслива що ми з Аліною створили дует “Sestra”, що у нас на все однакові погляди і ми разом рухаємось в одному напрямку.

Аліна: — Я родом з невеличкого  містечка Володимирець, що на Рівненщині. І вже з раннього віку, я зрозуміла, що хочу взяти від цього життя все по-максимуму. Тому в 13 років вступила  в київську спеціалізовану музичну школу-інтернат імені М.В. Лисенка. І з 2009 року у мене все змінилося. Я зв’язала своє  життя з саксофоном. Закінчила НМАУ ім. П.І. Чайковського  і пішла у вільне плавання. Я лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Мій саксофон почули вже у 26 країнах. І я дуже щаслива, що дарую людям свою творчість.

— Образ гурту — хто продумує ваші образи? Ви працюєте зі стилістом чи самі собі стилісти?

— Ми самі формуємо свій образ і, звісно, слідкуємо за тенденціями моди і шоу-бізнесу. Нам важливо, як ми виглядаємо на сцені, адже від цього залежить наш успіх. В нас є костюми, які ми пошили до нашого сольного концерту, та в яких відзнялись в кліпі. Та зрозуміли, що зараз хочемо чогось грандіознішого. І вже почали з командою працювати  над новими образами. Нам подобається брати участь у створенні наших концертних костюмів, але тут ніяк не обійтись без професіоналів своєї справи, тому ми працюємо командою стилістів, яким довіряємо.

— Ви продюсерський проект? Звідки у молодих дівчат кошти на просування власного проекту?

— Ми не продюсерський проект. Ми самі творці свого проекту-дуету. Протягом багатьох років ми накопичували бюджет, і нарешті в цьому році ми почали втілювати свою творчість в реальність. Спершу ми думали, що все самі зробимо, але зрозуміли, що для втілення наших ідей потрібна команда. Ми розподілили обов’язки і тепер проект розвивається у правильному руслі. Ми гордимось, що самі собі продюсери і творимо свою історію.

— Ви у гарній спортивній формі. Як підтримуєте її?

— Наша фізична форма — це наш спосіб життя. Більшу частину свого часу ми проводимо в постійних переїздах та концертах. Насправді, ми дуже мало спимо, їмо і багато працюємо. Кожного ранку, де б ми не були, робимо ранкову зарядку. А крім цього у Києві займаємось trx, сквош і хореографією.

— Ким захоплюєтеся з вітчизняних зірок? На кого рівняєтесь? З ким мрієте попрацювати?

— Ми слухаємо різну музику, в цьому розвиваємось. Спостерігаємо за тенденціями розвитку музики та шоу-бізнесу. В кожен період в нас є певні вподобання. Немає якогось одного артиста, на якого хочеться рівнятися. Нас надихають пісні, колаборації, піар ходи різних особистостей.

Надзвичайно цікаво спостерігати за творчість: Світлани Лободи, Ані Лорак, Діми Монатіка, Rihanna, Lady Gaga. А щодо дуету, ми офіційно заявляємо, що хочемо колаборацію  зі Скриптонитом.

— У вас є свій власний бренд купальників — як виникла ідея створення?

— Ми у постійному розвитку. У нас є хобі. Це наш бренд SONCE brand  —  бренд купальників та одягу для пляжного відпочинку. Бренд створений  у 2020 році і майже кожного місяця лінійка поповнюється  новими моделями. В кожній колекції представлені не тільки ексклюзивні та універсальні купальники, а ще й халати  і різноманітні топи. Ми створили цей бренд, щоб підкреслити жіночність найпрекраснішої частини людства.

 

Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар