Днями у самому серці Французької Рів’єри – королівстві Монако, пройшов перший у світі Гала Вечір від всесвітньо відомого журналу Forbes, який зібрав найвпливовіших та найуспішніших представників сфери криптовалюти та мистецтва 1st Annual Crypto&Art Gala.

Вперше запрошеною зіркою такого почесного заходу від компанії Forbes, стала українська співачка – Вікторія Булєєва (Victory Ann).

— Цього літа мені виповнилося 22 роки. Тоді, задуваючи свічки на торті, я загадала одне цікаве та потаємне бажання: «у 25 потрапити до Forbes». У всесвітньо відомий бренд, який об’єднав найтоповіших, найамбіційніших і найуспішніших, з усієї планети Земля. Тих, хто у житті – номер один. Але так сталося, що з волі долі я випередила саму себе. Мабуть, дуже сильно захотіла. І вже у ті ж 22 роки, відкрила для себе цю історію, — ділиться Вікторія.

Кришталевий голос Вікторії Булєєвої розлився по всьому Блакитному узбережжю, а сольне шоу у жанрі рок-опери справило справжній фурор і дало українці неймовірний успіх. Публіка прийняла нашу співвітчизницю високими оваціями та оплесками. Закритий захід об’єднав гостей з усього світу у розкішному Monaco Yacht Club і подарував можливість кожному торкнутися нано-технологій та найближчого майбутнього, у вигляді цінних знань у крипто-сфері, непристойно дорогому аукціоні та розвитку світової економіки.

Додамо, що Вікторія Булєєва цього року стала першою українкою, яка підкорила «Голос Казахстану».

Рубрики: Party Музика

Залиште ваш коментар