Студія «Квартал 95» розпочала зйомки третього сезону гумористичного проекту Improv Live Show. Ведучий шоу – Олександр Педан. Прем’єра відбудеться на Новому каналі.

Склад імпровізаторів зазнав невеликих змін. У третьому сезоні на сцені будуть виступати троє акторів: Роман Міщеряков, Володимир Шумко, Валентин Міхієнко. Четвертий учасник імпровізації минулих сезонів Костянтин Трембовецький залишив проект.

Для глядачів підготували як нові імпровізації, так і вже знайомі з першого сезону. У проект знову повертається імпровізація «Не своїми руками», де зіркові гості будуть намагатися приготувати страви за допомогою рук імпровізаторів, які будуть стояти за спиною.

«Окрім того, що ми повернули улюблену імпровізацію з першого сезону, додали ще декілька нових: «Щире каяття» та «Більше-менше». У першій один імпровізатор у навушниках буде розповідати двом іншим історію з життя зірки, яку почув до цього. Варіація «зіпсованого телефону», в який ми грали у дитинстві. Також ми трохи змінили імпровізацію з шокерами. Тепер глядачам будуть розповідати не тільки lovestory, а й просто історії з життя зірок, які імпровізатори спробують відтворити з шокером на руці – якщо зірковим гостям щось не сподобається в історії хлопців, вони їх можуть вдарити струмом», — розповідає продюсер Improv Live Show Дмитро Кучмар.

Серед зірок цього сезону: Станіслав Боклан, Злата Огневич, Wellboy, Володимир Дантес, Віра Брежнєва, Іван Дорн, Олександр Усік, Євген Кошовий, Юрій Горбунов, Оля Полякова, Олена Кравець, Маша Єфросініна, Юрій Ткач та інші.

«Цього року у нас багато нових класних зіркових гостей. Багатьох з них у нас ще не було, з ними хлопці не імпровізували. Тому цікаво подивитися як вони будуть проявляти себе на сцені. Також у нас стало більше реквізиту. Тепер на «Побаченні» наша пара буде сидіти не просто на стільчиках, а за столиком з шампанським. «Продавчиня» має справжню касу з шоколадними батончикками та терміналом. З кожним роком проект росте та удосконалюється, а якість імпровізації тільки підвищується», — ділиться ведучий проекту Олександр Педан.

Не пропустіть прем’єру на Новому каналі вже наступного року.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар