21 листопада у столичному Docker Pub відбувся концерт Олександра Положинського «25 — для тих, хто в темі». «Тих, хто в темі» зібралася повна зала. Усім іншим розтлумачуємо: 25 років тому Олександр Положинський створив гурт «Тартак».

Музикант спочатку попередив, що, незважаючи на день народження, виконуватиме не лише пісні «Тартака». Так і вийшло, з 35 треків, які пролунали на тому чарівному концерті, сім було з репертуару «Ол.Ів.’Є» («Музика», «Врятуй мене, сестро», «Небо лікує всіх», «Життя — це пошуки», «Мурахи ніколи не сплять», «Маяки», «Немов невгамовний») та вісім — з «Був’є» («Без макіяжу, «Просто скажи», «Гасли ми», «Закохані», «Я біжу», «Сонечко шкварить», «Так несподівано», «Голова»). Саме треком «Голова» Олександр завершував концерт, який тривав понад три години.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Були й обіцяні подарунки від Положинського. Звичайно, це його фірмові дуетні пісні. Сергій «Колос» Мартинюк з групи «Фіолет» виконав з Олександром пісні «Ти подумай» та «Не кажучи нікому». Маю зазначити, що в оригінальній версії треку «Не кажучи нікому» співає Андрій Підлужний. Але, як зазначив ювіляр зі сцени, Підлужний рідко відгукується на його запрошення зробити спільний виступ на концерті.

Взагалі співак був балакучим і щедрим на розповіді та між піснями ділився різноманітними спогадами. Згадував і драматичний 2004 рік та які треки з’явилися на тлі Помаранчевої революції. Розповів, як на його творчість вплинули події 2013-2014 років. До свята «День Гідності та Свободи», яке відзначалося саме 21 листопада, Олександр заспівав пісню…

Були й кумедні спогади. Наприклад, Олександр розповів, як одного разу на концерті йому стало так зле з животом, що він ледве встиг добігти зі сцени до вбиральні. Запевнимо чутливих читачів, що того разу все обійшлося, і за деякий час виступ було продовжено.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Інна Ковтун з гурту «Рожаниця» виконала на сцені вокальну партію з пісні «Чорноморець». Нагадаємо, що це трек з альбому «ГУЛЯЙГОРОД ТАРТАК».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Родзинкою на музичних подарунках від Положинського стала поява Каті Чілі, без голосу якої не можливо уявити пісню «Понад хмарами». Сподіваюся, цей дует ніколи не вийде з моди.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Олександра того вечора теж не залишили з порожніми руками. На сцені він отримав торт з палаючою цифрою «25». Чи загадав якесь бажання Положинський, задмухуючи свічку, залишилося за туманною завісою.

Вітаємо Олександра з красивою творчою датою та бажаємо різноманітних музичних здобутків!

Рубрики: Party Зірки Музика

Залиште ваш коментар