Ведучі Сніданок  1+1:  Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв та ведучі Сніданок. Вихідний – Валентина Хамайко й Олександр Попов отримали незвичайний подарунок від своєї відданої шанувальниці Анни Старчик. Дівчина вже 6 років пише картини кавою.

Анна Старчик 8 років займалася у художній школі. У декреті почала себе в чомусь шукати, щоб цікаво було — займалася вітражним живописом, створювала колаж родинного дерева, а потім випадково виникла ідея писати картини кавою. Художниця спробувала, у неї вийшло і зараз вона з радістю займається улюбленою справою.
«Мені подобаються ці ведучі, вони завжди дуже позитивні й за досить тривалий час вже стали для мене близькими, у якомусь сенсі, тому захотілося порадувати улюблених телезірок», — розповіла художниця Анна Старчик. Портрети ведучих прихильниця писала з їх фото, і вони вийшли надзвичайно красивими та натуралістичними.

Ведучий, а також продюсер програми «Твій день» Єгор Гордєєв побачивши картину одразу зазначив, що художниці вдалося спіймати настрій.  Гордєєв замислився скільки ж часу було віддано, любові, енергії на це?! А також додав, що, коли бачиш такий шедевр, розумієш, що не дарма спиш по дві години та прокидаєшся рано заради спілкування з телеглядачами.
«Як красиво. Це ж кавова картина від нашої шанувальниці» — зазначила співведуча Єгора Неля Шовкопляс. «Вона мені писала в Instagram. Знаю, що ця дівчина проводить майстер-класи діткам, дорослим, сама вона з Шостки, але інколи приїжджає до Києва. Дуже круто нас намалювала. Так ще і фото влучно підібрала. Це один із різновидів рукоділля, людина своїми руками створює таку унікальну красу. Дякую!» — додала Шовкопляс.
За словами художниці, картину вона пише в кілька етапів й часто вона робить одразу декілька портретів. Для створення картин Анна бере розчинну каву, робить заздалегідь розчин, який їй необхідний за консистенцією. При цьому майстриня ніколи не рахувала, скільки у грамах їй потрібно кави. Як розповіла мисткиня, вона просто робить той відтінок, враховуючи світло та тінь, й нічого крім води та кави не використовує.
«Всі три портрети робились одночасно. Спочатку я ескіз розробляю, потім все переношу на папір і це все відбувається в ті дні, коли у мене є час, тому що я вдома з двома дітьми, і ось коли знаходжу  можливість —  увечері чи вночі, тоді цим і займаюся». 

Ведучий Сніданок. Вихідний Олександр Попов був вражений, коли побачив свій з Валентиною Хамайкою портрет. Коли дізнався, що це зроблено з кави, вирішив перевірити – намагався спробувати трохи на смак, щоб пересвідчитись. Хамайко, у свою чергу зауважила, що це неймовірна краса. І разом з Поповим намагалась вдихнути ароматний запах картини.

Ще одна телепара — Руслан Сенічкін з Людмилою Барбір — почали сперечатися у кого ж їх портрет залишиться.
«Я вперше тримаю в руках роботу, яка виконана в такому стилі й намальована кавою. І ця картина, Руслане, буде висіти у мене», — звернулась Барбір до Руслана. На що Сенічкін відповів: «Я проти, тому що, хотів сказати те саме, що вона буде висіти у мене вдома!» Також Руслан звернувся до художниці: «Хочемо подякувати Ані Старчик, за те що вона нас так вразила своєю майстерністю, безумовним, безперечним талантом. І найголовніше познайомила з таким напрямком мистецтва, як малювати за допомогою кави! Ми знаємо як гадати на кавовій гущі, але, щоб кавою малювати – це щось фантастичне. Ми з Людою вражені». 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар