Співачка ROXOLANA і гурт KAZKA представили кліп на трек «Не своя», який ROXOLANA написала на вірші знаменитого поета-футуриста Михайля Семенка. Пісня є частиною проекту Ukraine Is, який артистка присвятила поєднанню української поезії та сучасної музики.

За сюжетом кліпу головні героїні стикаються зі зрадою чоловіків і допомагають одна одній провчити своїх бойфрендів. Обидві співачки постають у відео у незвичних для себе образах — ROXOLANA виконує «божевільний» танок, розправляючись із нареченим своєї подруги, а солістка гурту KAZKA Саша Заріцька, яка у відео перетворилась на білявку, безжально розпилює навпіл автівку з чоловіком, який зраджує її товаришку.

— Я вважаю, дівчата мають не змагатися, а підтримувати одна одну, — говорить авторка пісні ROXOLANA. — Я рада, що Саші сподобалась ця ідея і вона погодилась на усі наші експерименти. Також мені приємно, що пісню вже активно слухають на музичних платформах і у такий спосіб слухачі  по-новому відкривають для себе поезію Михайля Семенка.

На зйомках кліпу «Не своя» ми добряче повеселилися, — згадує Саша Заріцька. — Мені дуже сподобався мій образ — до цього я ніколи не перетворювалась на білявку! Але насправді це відео про взаємопідтримку, яка особливо потрібна тоді, коли хтось із нас переживає обман чи зраду. Ми з Роксоланою показуємо, що дружба і дівоча солідарність здатні перемогти будь-які негаразди.

Режисером кліпу «Не своя» став Мітті Місюра, який вже працював із Роксоланою на зйомках відео до пісні «Говори». Стилістом виступив Євген Приймаченко, а за постановку хореографії відповідала Марина Кущева.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар