З 22 листопада телеканал ТЕТ показує 14 сезон улюбленого ситкому «Одного разу під Полтавою». У кожній серії Юрчику, Яринці та куму Віті випадають нові пригоди та навіть складні рішення, наприклад, летіти на Марс чи ні.

Однією з дотепних ідей вигадливого кума Віті стало долучилитися до експедиції Ілона Маска та полетіти на Марс. Юрчик із великим ентузіазмом сприйняв пропозицію товариша, та друзі почали активну підготовку до польоту.

Яринка вирішила скористатися моментом та запропонувала чоловікові зробити хатні справи, адже у космосі потрібні сильні м’язи.

Без рішучих заходів теж не обійшлося: Вітя захотів залишитися на Марсі назавжди, а тому йому було більше нічого втрачати на Землі, і він міг робити все, що забажає: набрав кредитів, почав розкидатися грошима праворуч і ліворуч.

Юрчик навіть валізу встиг зібрати, але Яринка нагадала йому про себе та їхнього сина Ярчика. Чоловік не зміг покинути свою родину та відмовився від ідеї з Марсом.

А нові серії вже чекають на тебе у будні о 21:00 на телеканалі ТЕТ. Не пропусти продовження цікавих пригод улюблених героїв «Одного разу під Полтавою».

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар