У вересні цього року стало відомо, що співачка Злата Огнєвіч записала саундтрек до одного з найочікуваніших серіалів – «Кава з кардамоном» на СТБ. Головні ролі в ньому зіграли актриса Олена Лавренюк і польський актор Павло Делонг.

Тепер презентовано пісню та відеокліп на неї. «Що б там не сталося» – назва відеороботи, у якій ми можемо побачити ексклюзивні кадри з серіалу та чуттєву Злату, яка проживає цю історію кохання разом з героями.

«З Оленою Лавренюк ми давно були заочно знайомі, але у творчості ніколи не перетиналися. Коли вона мені запропонувала спробувати свої сили у виконанні саундтреку, звісно ж, погодилася. Мені пощастило однією з перших побачити чорновий монтаж серіалу, і я була в захваті: настільки красива картинка, романтика, кохання, нестримні почуття, драма, безліч емоцій в одній сцені. Мені дуже захотілося стати частиною цієї історії», – поділилася Злата Огнєвіч.

Автором слів і музики саундтрека виступив Роман Черенов Morphom.

Шоуранерка і виконавиця головної ролі Олена Лавренюк розповіла про співпрацю зі Златою:

«Коли ми з командою думали, хто б міг виконати саундтрек до серіалу, важливим нюансом було, звісно ж, щоб голос відповідав персонажу. Злата Огнєвіч ідеально передає атмосферу картини. У ній ми побачили необхідне поєднання якостей, що підходять нашій Ганні, тому вибір зупинився на Златі».

 

Прем’єра серіалу відбудеться 20 грудня о 20:15 на телеканалі СТБ.

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар