4 грудня о 20:20 на телеканалі 1+1 відбудеться показ нового випуску «Вечірнього Кварталу». Глядачів чекає яскравий вечір, наповнений гумором та музичними номерами.

Що робити, коли дружина просить поїхати на дачу, а чоловіку зовсім не хочеться? Запрошена акторка «Жічночого Кварталу» Ірина Гатун та актор «Вечірнього Кварталу» Юрій Ткач покажуть, що у подружніх стосунках всі засоби можливі.

Народний артист України Станіслав Боклан покаже онукові, роль якого виконав Володимир Мартинець, що у селі можна вирощувати не лише помідорчики та огірочки. Яким же незвичним бізнесом він може похвалитися?

Актори «Вечірнього Кварталу» виконають пісню під хіт ТНМК «Мій демон» про зловживання владою та крадіжки з держбюджету. А Катерина Кухар та Олександр Стоянов покажуть номер з балету «Лебедине озеро» під зовсім незвичну композицію, яку поставив замовник.

Також на глядачів чекають музичні сюрпризи від Ляпіс 98, DOROFEEVA та канадського виконавця K-Maro. Не пропустіть новий випуск «Вечірнього Кварталу» вже завтра о 20:20.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар