За лаштунками шоу «Хто зверху?» (Новий канал) ведуча проекту «Аферисти в сітях» розповіла про головну помилку, яку роблять користувачі соцмереж.

Від аферистів не застрахований ніхто. Але, як то кажуть, попереджений, значить, озброєний! Під час зйомок розважального шоу Нового каналу «Хто зверху?» ведуча проекту «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь розповіла про головні «маячки» інтернет-афери зі зламування акаунту в соцмережах.

– Найголовніша порада – не переходьте за дивними посиланнями! – каже Лебідь. – Завдання аферистів – надіслати вам посилання в директ, на яке вам точно захочеться перейти. Наприклад: «Слухай, я зняв тебе у спортзалі. Ти там таке робиш!» Або: «Прикинь, вчора бачив тебе на зупинці, сфоткав, так круто вийшло». І що ви? Правильно! Натискаєте на посилання і потрапляєте на гачок. Вони вигадують що завгодно, маніпулюючи людиною, щоб вона клікнула. А за посиланням – програма, яка «краде» ваш обліковий запис. Або ще цікавіше: «Ви виграли у нашому конкурсі кросівки. Перейдіть за посиланням, введіть дані свого Instagram, щоб ми переконалися, що ви реальна людина, а не бот». І далі – за тією ж схемою. Не дивуйтесь! Якщо думаєте, що на таке не ведуться, то помиляєтеся. Люди зроблять усе, бо хочуть нові кросівки.

Повний випуск ігрового шоу «Хто зверху?» з Оленою-Крістіною Лебідь, Анею Трінчер, Іриною Федишин, Славою Дьоміним, Володимиром Остапчуком та Володимиром Черняком дивіться на сайті та на YouTube Нового каналу! А свіжі випуски вмикайте в ефірі телеканалу щочетверга о 19:00!

Залиште ваш коментар