Ексклюзивно в програмі «Віпи і Топи» на каналі 2+2 телеведуча, фітнес-модель та спортсменка Валерія Крук розповіла, чи пов’язує її зараз щось з Артемом Мілевським і чим дівчину підкорив новий бойфренд.

Популярність до епатажної білявки прийшла у 2008 році, коли Валерія стала ведучою розважального телеканалу М1.

Дівчина вирізнялась яскравою зовнішністю та пікантними формами. І, як сама зізнається, ніколи не була обділена чоловічою увагою.

«Починаючи з 14 років, я бачила, що подобаюсь хлопцям. Всі у школі звертали на мене увагу і були небайдужі», — згадує Валерія.

У ведучої були стосунки зі знаменитостями, політиками та відомими спортсменами. В одному з телепроектів дівчина зізналась, що тричі виходила заміж. Серед бойфрендів Валерії були помічені депутат Верховної Ради України від «Партії регіонів» Артем Щербань, а також футболіст Артем Мілевський.

«З Артемом зараз ми спілкуємося рідко, але в нас збереглися дуже теплі дружні стосунки. Він завжди може на мене розраховувати та звернутися за допомогою», — прокоментувала дівчина.

https://1plus1.video/vipi-i-topi/1-sezon/9-vipusk-vipi-i-topi-9-vipusk#player

https://1plus1.video/vipi-i-topi/1-sezon/9-vipusk-vipi-i-topi-9-vipusk#player

Сьогодні Валерія Крук щиро закохана та будує стосунки з відомим футболістом київського «Динамо» Максимом Яковенком. Обранець молодший за дівчину на сім років.

«Він дуже хороша, добра та чиста людина», — розповідає ведуча. — Таких чоловіків, як Максим, у житті я ще не зустрічала! Якості його характеру не могли не підкорити».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар