Співак зі своєю дівчиною Світланою відвідав далеку країну на острові Гаїті, що у Карибському басейні, і розповів про відпочинок поза all-inclusive.

— Нікито, як збиралися в дорогу? Чи брали в подорож те, що зазвичай із собою не возите?

— Так, дівчину ось узяв! (Сміється). Насправді, зазвичай я не збираю з собою аптечку: якось живу з упевненістю, що зі мною нічого «кримінального» не станеться. Цього разу вперше летіли зі Світланою (Світлана Сакаль, танцівниця балетів DOROFEEVA та DAN BALAN. — Ред.), вона взяла з собою купу всього на випадок «пожежної небезпеки».

Взагалі ми збиралися довго: дуже чекали на цю поїздку, не хотіли щось забути, тому докуповували речі ледь не щодня.

— Шлях був неблизьким. Як розважалися?

— Встановив на телефон Netflix, тож накачав серіалів і дивився їх. Світлана ж увесь час спала, а я створював максимально комфортні умови для її відпочинку.

— Що порадите взяти в літак у довгий переліт?

Комфортного компаньйона, багато фільмів і терпіння.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

— Це перша спільна подорож з вашою другою половинкою?

— Так, і це справді класно! Пишаюся тим, що зміг зробити коханій такий подарунок на день народження. Там було настільки круто, що в такій відпустці ти розумієш, навіщо працюєш. Це змусило мене трохи змінити погляд на деякі речі. Варто робити кар’єру не лише заради самої кар’єри, а й заради можливості порадувати своїх близьких.

— Які якості Світлани виявилися найважливішими в поїздці?

— Світлана дуже добре запам’ятовує дорогу та добре знає англійську. Я, на жаль, мови знаю погано.

— Як розраховували бюджет поїздки?

— Ми взяли з собою в подорож $1500, і нам вистачило. При цьому намагалися ні в чому себе не обмежувати.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

— Що можете розповісти про екскурсії? Їздили кудись?

— Екскурсії ми мали індивідуальні, без голосних туристів. Ми побували на острові Саона, у мангрових лісах, відомих за фільмом «Пірати Карибського моря». Також були на горі Редонда — це відоме серед туристів місце, там круті небесні гойдалки. На квадроциклах їздили до джунглів, це нам сподобалося найбільше. Взагалі, ми не все там подивилися й хочемо повернутися туди ще. Є одна екскурсія, про яку ми пізно дізналися й уже не встигали на неї перед від’їздом — можна провести ніч у джунглях.

— Микито, ви зі Світланою сміливі мандрівники, якщо наважилися вивчати країну, зійшовши з туристичних стежинок…

— Не в наших правилах увесь час проводити виключно на шезлонгах при готелі, тому на пасивному відпочинку акцент не робили. Ми зі Світланою сміливо досліджували глибинку та знайомилися з характерами місцевих жителів.

Нам щиро здалося, що домініканці живуть «від тусовки до тусовки», одним днем. Частенько можна зустріти у двориках молодих людей, чия зарплата — ну максимум доларів двісті, із дорогими коктейлями в руках. Просто тому, що зараз їм так хочеться. А завтра буде завтра!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

— Є у місцевих якісь відмінності у ставленні до жінок?

— З розповідей зрозуміли, що в них дуже вільне ставлення до кохання. Вони, скоріше, закохуються, ніж кохають. І ніхто одне на одного не ображений, коли все добігає кінця. З цього зробили висновок, що в принципі довіряти обіцянкам там не варто.

У місцевих є неписане правило недоторканності жінки. Навіть за мінімальну в нашому розумінні образу представниця прекрасної статі може подати заяву в поліцію! І кривдника без з’ясування причини заберуть до в’язниці на чотири доби. Так що слово жінки, навіть якщо це неперевірені свідчення, — закон!

— Сонце та море впливає на місцеву моду?

— Домініканці на вигляд як суперзірки! Вони люблять красиво та яскраво одягатися. Окремий фетиш — речі та взуття білого кольору. Як їм вдається залишатися чистими серед пилу Домінікани — для нас так і залишилося загадкою.

— Які особливості менталітету вас вразили?

— Ніхто нікуди не поспішає! Більш ніж упевнений, що хіт Relax, take it easy! з’явився саме після відвідування цих місць. Мали необережність через потребу зайти за аспірином в аптеку. Нас не обслужили, поки провізор… не доспівала пісню. Ну, настрій у неї був ліричний. Ми хотіли були поскаржитися, але керівництво нас не зрозуміло. Мовляв, а що тут такого? Вас обслужать, просто зачекайте. Людина має право робити те, що їй заманеться.

— Що привезли на згадку з поїздки?

— Мамі привіз неогранений напівкоштовний камінь. Вона в мене колекціонує такі речі. Друзям — сигари, коньяк і какао. Воно, до речі, просто божественне, я досі ніколи такого не куштував!

Особистий must-visit

Острів Саона — Карибське море там неймовірно тепле, пісок — м’який, а пальми лежать, як у рекламі «Баунті»!

Мангрові ліси — особлива тема для тих, хто хотів би відчути себе справжнім «піратом Карибського моря». Один із епізодів цього легендарного фільму знімали саме там!

Джунглі — у самому серці дикої природи Домінікани можна переночувати в наметах! Ми не встигли цього зробити, бо дізналися про таку можливість перед самим відльотом. Спершу засмутилися… Але зрозуміли, що це крутий привід повернутися!

Залиште ваш коментар