18, 19, 24-26 грудня 2021 року та 2, 7-9 січня 2022 у Ennio Event Square (вулиця Джерельна, 22) у Львові відбудеться етнофестиваль Зимова Країна Мрій. Брама Країни Мрій відкривається о 15:00, повідомили у  Ennio Event Square.

На гостей чекає ялинка, Резиденція Святого Миколая, Різдвяна Шопка, вертепи, мистецькі майстерні та майстер класи, ярмарок, майданчик для дітей, традиційні танці, смачна етнічна їжа та гарячі напої і, обов’язково, багато музики.

Виступатимуть Воплі Відоплясова, Альона-Альона, Калуш, Аліна Паш, Dakh Daughters, Joryj Kloc, Хорея Козацька, Гайдамаки, Бурдон,  Юрій Йосифович та Нова Автентика, Гордій Старух, Майстерня ЧГС, Пиріг Батіг,  Lemko Bluegrass Band та Олег Скрипка з НАОНІ Оркестра.

«Країна  Мрій у місті, де затишні вулички, які дихають вайбом живого Різдвяного свята з колядою, вертепами та музиками, — ідеальне поєднання. Беріть із собою гарний настрій та близьких людей, а неймовірні емоції, особливу атмосферу та незабутні враження ми вам гарантуємо», — запрошують організатори.

Не баріться і поспішайте придбати найкращі місця за посиланням — https://bit.ly/krayina-mrij

Рубрики: Афіша

Залиште ваш коментар