Вперше в історії українського кіно відомі музиканти записали кавери-версії 16 пісень культового українського гурту «Скрябін». Треки можна буде почути в пригодницькому роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін», знятому кінокомпанією Star Media  за мотивами однойменної книги Андрія Кузьменка. Прем’єру на великих екранах заплановано на весну 2022 року.

«Старі фотографії» — беззаперечний хіт, який з легкістю процитують не лише фанати гурту «Скрябін». Тож не дивно, що кавер саме на цю пісню став початком масштабного музичного промо від творців фільму. До того ж саме «Старі фотографії» найбільше перегукуються з ідеєю та настроєм майбутнього кінохіта. Нове звучання їй подарував відомий артист, саунд-продюсер, перший поп-музикант, який зібрав НСК «Олімпійський», автор пісень, які люблять мільйони слухачів з усього світу — український артист, саунд-продюсер, хореограф і композитор MONATIK.

MONATIK:  «Як же я люблю цю пісню! Ми відчували величезну відповідальність і хвилювання під час роботи над цим твором. Велика честь його виконувати. Дякуємо за довіру всім творцям фільму за книгою геніального Кузьми Скрябіна. Я з нетерпінням чекаю «Я, «Побєда» і Берлін!»

Режисер Ольга Ряшина та продюсери фільму об’єднали різні за стилем, подачею, поглядом треки в крутий мікс, який дозволить перейнятися атмосферою фільму та епохою 90-х, відчути весь спектр емоцій, прожити разом з героями карколомні пригоди.

До співробітництва було залучено як найвідоміших музикантів, чиї хіти підкорили не лише всю Україну й потрапили в ТОП плейлистів за кордоном, так і маловідомих виконавців.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар