Вперше на одній сцені одночасно відбудеться вшанування обраних королев краси та переможниць найпрестижніших конкурсів, а ще Україна обиратиме Mіss та Mrs. GRAND QUEEN UKRAINE 2021

Співорганізатор Олена Голуб

14 грудня велике Гала-шоу збере найяскравіших зірок шоу-бізнесу, акторів, музикантів, відомих селебріті, спортсменів, підприємців, громадських діячів, блогерів та лідерів думок у справжньому палаці Краси — відомому ресторанному комплексі Queen. Цього ж вечора ми дізнаємося імʼя нової королеви, переможниці міжнародного конкурсу (українського відбору) GRAND QUEEN UKRAINE 2021.

Найгарніші та діяльні українки візьмуть участь у боротьбі за можливість представити Україну, Східну та Західну Європу на всесвітньо відомих конкурсах краси у Китаї, Дубаї, Греції, США.

Голова Асоціації королев України Ірина Оськіна

Море подарунків і нагород, океан емоцій та почуттів, безкраї горизонти нових можливостей для кожної учасниці, і особливо для переможниць — вагомі аргументи взяти участь у GRAND QUEEN UKRAINE 2021.

Поважне журі, у складі якого можна зустріти, як очільників всеукраїнських фінансових рейтингів, так відомих  осіб перших шпальт,  обиратиме тих, хто нестиме у світ все найкраще, що є в українках, популяризуючи це у різних його куточках.

Ведучі конкурсу Даніель Салем та Анна Гомонова, премії — Ольга Вороніна та Богдан Корабльов.

Офіційні інформаційні партнери: MusicBox, Fashion TV, Fashion Star, Queens Time, 33 канал, Печерська Асамблея, Viva, Наталі, Ukrainian Queens, GLORY, TOUCH, Merlaine, GOSSIP, ImperI Magazine, CRUSH, Luxury 5 зірок, Автоледі, OREST, Woman magazine, Телегід, LADY MILLION, Соцпортал, Оперативна Україна інфо, Tv.ua, Tochka.net, Ivona, Ivetta, Vtrendi, Lucky Ukraine

*Захід буде проведено з дотриманням усіх карантинних норм

Рубрики: Party

Залиште ваш коментар