Нещодавно ведуча 1+1 поділилась новиною – її родина стала більше, адже в них з’явилося ще одне кошеня. Довго Неля та її діти не могли вирішити, яке ж ім’я дати кошеняті, та врешті-решт зупинились на Шансі.

«У дітей був варіант Лайк чи Лакі, чи Барбосик. Я навіть спитала у підписників в Instagram: «Може, ви якісь варіанти напишете?» І одна моя підписниця, Маша, з якою ми нещодавно познайомилися, запропонувала назвати кошеня Шансом», — розповіла Неля Шовкопляс. Ідея назвати котика Шансом їй дуже припала до душі. Хоча вона думала про такі клички ще, як Барсік, Мурзік, Кузя, але вони не пасували йому, а Шанс – це навіть символічно. Оскільки, котику дали другий шанс на життя. Шовкопляс підкреслила, що це навіть не чоловік з дітьми дали йому шанс, коли знайшли його ледь живого, а саме кошеня отримало шанс на життя, бо сильно хотіло жити.

Діти Нелі Тимофій та Матвій зі своїми улюбленцями

«Матвій та Тимофій разом з чоловіком були у Карпатах, де відпочивали на осінніх канікулах. Повертаючись на машині додому зі Львова до Києва, по дорозі Тимофію стало погано. Вони зупинилися, вийшли подихати і побачили у посадці кошеня, яке від знесилення та переохолодження навіть рухатись не могло. Просто лежало… було тільки видно, що ще дихає і все. Вони відійшли від нього на кілька метрів і почули, як кошеня подало звук. Не знаю, як у нього вистачило сил розплющити рота. Тоді Тіма сказав: «Тато, він замяукав». Вони одразу його забрали, зателефонували мені, я подзвонила нашому ветеринарному лікарю, і все думала: «Хоч би не помер, хоч би довезли», — розповіла ведуча. Лікар його оглянув, зробив необхідні уколи, дав вітаміни, але сказав, що 50 на 50, що воно виживе. За рекомендаціями лікаря, Неля взяла у Чорнусика, другого свого кота, переноску, поклала туди пелюшку, гумову грілку, рушники та ще декілька пляшок з теплою водою. Вранці, коли Неля з родиною прокинулись, то побачила, що кошеня вже вилізло із-під рушника і просто сиділо, чекало на них. «Тоді ми подумали, що діло буде, що шанс на життя ми таки вибороли», — продовжила ведуча.

Шансу приблизно 2-3 місяці. З Чорнусиком вони знайшли спільну мову не одразу, але зараз вони найкращі друзі. «Перші три дні Чорнусик взагалі не розумів, хто це такий. Він дуже насторожено на все дивився, образився, і навіть спав у іншій кімнаті. Тому що на другий день як Шанс прийшов до тями, ми його звичайно ж нагодували, дали спеціальний паштет з ветеринарної клініки, рідкий, щоб він міг його їсти. Я його помила. Діти хотіли з ним одразу гратися. І Чорносук, звичайно, спочатку образився, але зараз він як старший брат. Вони ходять разом, граються, їдять з однієї миски», — розповідає ведуча. Ще тиждень Неля носила Шанса у ветеринарну клініку на уколи, але він стійко їх переніс і не боявся, не виривався з рук. 

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар