9 грудня стало відомо, що співробітники СБУ відшукали тіло Тараса Познякова – водія BlaBlaCar, якого вбили у 2016 році. Після шокуючої звістки про зникнення водія зірковий екстрасенс Максим Гордєєв долучився до розшуку та дав своє пророцтво одному з видань. Він один із перших повідомив, що Тараса Познякова вбили через автомобіль.

«За моїми відчуттями, Тараса Познякова немає в живих. Його тіло, швидше за все, кудись заховали – можливо, під землю, у бункер чи колодязь. Хлопця вбили через дорогий автомобіль, який убивці помітили на сайті BlaBlaCar».

Медіум також додав, що з Позняковим їхав один пасажир, який був зареєстрований на Blablacar, але не під своїм ім’ям.

«Випадково, мій друг ввечері надіслав мені посилання з історією, яку з жахом згадують усі українці. У розслідуванні цієї гучної справи я брав участь у 2016 році. Йдеться про смерть Тараса Познякова, А точніше його зникнення. Пам’ятаю, що до мене на той час зверталася велика кількість каналів і у мене була своя версія, що з ним трапилося. Але, як завжди, ніхто на це не звертав уваги. І ось через шість років його тіло знайшли саме там, де я і вказував. З одного боку, мені дуже сумно, що такі ситуації можуть відбуватися в нашій країні і здійснювати їх можуть наші захисники. А точніше хлопці із зони АТО. Але з іншого боку, мені радісно, ​​що нарешті екстрасенсів показують і в доброму світлі, не тільки обливають брудом», — коментує Гордєєв.

Про справу: Тарас Позняков зник приблизно за 35 км від Києва 4 квітня 2016 року. Вранці він виїхав зі Львова на власному автомобілі, взявши невідомого попутника через популярний сервіс BlaBlaCar, проте до Києва так і не доїхав. Пізніше правоохоронці знайшли автомобіль зі слідами крові.

Залиште ваш коментар